Skocz do zawartości
LM.plWiadomościGwiazdy MMA już w sobotę zmierzą się w Koninie. Będzie dziewięć walk

Gwiazdy MMA już w sobotę zmierzą się w Koninie. Będzie dziewięć walk

Dodano: , Żródło: LM.pl
Gwiazdy MMA już w sobotę zmierzą się w Koninie. Będzie dziewięć walk
Brave Combat Federation 54

Dziewięć, a nie jak pierwotnie informowano osiem pojedynków będą mogli obejrzeć kibice podczas Brave Combat Federation 54. Gala MMA odbędzie się już w tę sobotę w Koninie.

W pojedynku wieczoru zmierzą się Francuz Amin „Srogi” Ayoub (16 – 4 – 0) i Egipcjanin Ahmed „Rzeźnik” Amir (11 – 3 – 1). Stawką będzie mistrzostwo świata wagi lekkiej. Łącznie podczas gali odbędzie się dziewięć, a nie jak pierwotnie informowano osiem walk. W ostatnich dniach potwierdzony został pojedynek Ukraińca Omara Solomonowa z Brazylijczykiem Rafaelem Hudsonem.

Ciekawie zapowiada się też walka poprzedzająca pojedynek wieczoru. Zmierzą się w niej utalentowany i niepokonany w zawodowej karierze 21-latek Muhammad Mokaev i doświadczony Irlandczyk Blaine O'Driscoll.

W trzech starciach kibicować będzie można polskim zawodnikom. Marcin Bandel w wadze superpółśredniej zmierzy się z Magomedem Ayskhkanovem ze Szwajcarii, Ewelina Woźniak będzie walczyć z Włoszką Saminą Kamal Beik w wadze słomkowej, a Wawrzyniec Bartnik w kat. superpółśredniej zmierzy się z Axelem Solą z Francji. W oktagonie kibice będą mogli też oglądać pochodzącego z Polski, ale walczącego w barwach Niemiec Marcela Grabinskiego.

Brave Combat Federation to grupa promotorska organizująca gale mieszanych sztuk walki założona przez członka rodziny królewskiej Bahrajnu Khalida bin Hamada Al Khalifa. To syn króla Bahrajnu, przewodniczący Komitetu Olimpijskiego w tym kraju i pierwszy wiceprzewodniczy Najwyższej Rady ds. Młodzieży i Sportu. Brave Combat Federation 54 będzie pierwszą galą tej federacji organizowaną w Polsce. BCF współpracuje przy tym wydarzeniu z Galana Group.

Transmisja z zawodów przeprowadzona zostanie na antenach Polsat Sport Fight i Super Polsat. Gala zaplanowana jest na 25 września w hali Rondo, początek o godz. 19.00. Wciąż można kupować bilety na to wydarzenie (TUTAJ).

Karta walk:
70.3 kg: Amin Ayoub (16-4) – Ahmed Amir (11-3-1)
59 kg: Muhammad Mokaev (4-0) – Blaine O’Driscoll (9-4)
79.4 kg: Marcin Bandel (19-7-1) – Magomed Ayskhanov (7-0)
74.8 kg: Marcel Grabinski (21-6) – Mihail Kotruta (13-1)
79.4 kg: Ismail Naurdiev (20-5) – Oli Santalahti (12-3)
52.2 kg: Ewelina Woźniak (5-0) – Samin Kamal Beik (6-3)
65.8 kg: Omar Solomonov (10-2) – Rafael Hudson (5-2)
79.4 kg: Wawrzyniec Bartnik (6-1) – Sola Axel (1-0)
61.2 kg: Bilal Tipsaev (1-1) – Glenn McVeigh (1-2).

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole