LM.plSportI po wszystkim. Siatkarze zakończyli sezon

I po wszystkim. Siatkarze zakończyli sezon

II liga

Ostatnia kolejka w II lidze siatkarzy już za nami. W trakcie sezonu baj nasi przedstawiciele w tej klasie rozgrywek mieli szansę na baraże, ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Wilki Wilczyn uległy Energetykowi Poznań 0:3. Najbardziej emocjonujący był trzeci set, przegrany przez gości na przewagi. W Słupcy SPS po tie-breaku wygrał ze Stoczniowcem Politechnika Gdańska. Raz prowadzili gospodarze, raz goście. Piąty set należał jednak do zawodników Tomasza Robaka i to jego ekipa mogła cieszyć się z wygranej.

W tabeli SPS zajął czwarte miejsce, a Wilki szóste.

Energetyk Poznań – LUKS Wilki Wilczyn 3:0 (25:21, 25:22, 29:27)

SPS Konspol Słupca – Stoczniowiec Politechnika Gdańska 3:2 (25:23, 19:25, 23:25, 25:23, 15:12)