Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18925) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 14oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
13 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

SKP Słupca znalazł następcę Marcina Woźniaka

Dodano: 1.07.2015 16:04
Źródło: LM.pl

Wojciech Henke, jeden z trenerów drużyn młodzieżowych, zastąpi Marcina Woźniaka na stanowisku pierwszego trenera czwartoligowego SKP Słupca.

Przypomnijmy – wczoraj wygasła umowa Marcina Woźniaka ze słupeckim klubem. Władze SKP nie porozumiały się z dotychczasowym trenerem i od 1 lipca objął on funkcję szkoleniowca pierwszego zespołu LKS Ślesin.

Poszukiwania zastępcy Woźniaka nie trwały długo. Został nim Wojciech Henke, dotyczhasowy trener trampkarzy SKP Słupca. W zeszłym sezonie zajął ze swoją drużyną pierwsze miejsce w rozgrywkach ligi okręgowej trampkarzy. Teraz czeka na niego pierwsza drużyna. Umowa z nowym trenerem zawarta została do końca bieżącego roku z opcją przedłużenia.

Letni okres przygotowawczy piłkarze SKP Słupca rozpoczną 6 lipca. 11 lipca zmierzą się zaś w pierwszym sparingu z LKS Ślesin.

  • SKP Słupca znalazł następcę Marcina Woźniaka

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   IV liga,   SKP Słupca,   trener,   Wojciech Henke

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.