LM.plSportDrużyna z okręgówki lepsza od Olimpii w sparingu

Drużyna z okręgówki lepsza od Olimpii w sparingu

Ostatni mecz kontrolny mają za sobą piłkarze Olimpii Koło. W sobotę kolanie ulegli niżej notowanemu LKS Gołuchów.

Rywalem Olimpii był spadkowicz z IV ligi, który w nadchodzącym sezonie występować będzie w kaliskiej klasie okręgowej. Niżej notowany rywal okazał się jednak lepszy od kolan, pomimo, że Olimpia po pierwszej połowie prowadziła.

Wynik dla gospodarzy otworzył Damian Kotkowski, wykorzystując dośrodkowanie z prawej strony boiska i głową kierując piłkę do bramki. LKS Gołuchów wyrównał wynik starcia dopiero w drugiej połowie. Do siatki kolan trafił Mateusz Szkudlarski, a asystę przy tym golu zaliczył Przemysław Skibiszewski, grający jeszcze w zeszłym sezonie w Górniku Konin. Wynik meczu na 2:1 ustalił również Szkudlarski, po raz drugi wykorzystując podanie Skibiszewskiego.

Był to ostatni mecz kontrolny Olimpii Koło podczas letniego okresu przygotowawczego. Za tydzień kolan czeka inauguracja rozgrywek IV ligi, podczas której zmierzą się na wyjeździe z PKS Racot.

źródło: lksgoluchow.com.pl