Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19613) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 15oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (29)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (3)

Czyszczewski tuż za podium w sprincie indywidualnym

Dodano: 23.08.2015 16:27
Źródło: LM.pl

Po brązowym medalu w wyścigu drużynowym Marcin Czyszczewski, kolarz KLTC Konin, był bardzo bliski wywalczenia drugiego krążka podczas Mistrzostwa Świata Juniorów.

W pierwszym swoim starcie Czyszczewski wraz z dwoma pozostałymi reprezentantami Polski wywalczył brązowy medal w wyścigu drużynowym. Bliski ponownego stanięcia na podium koninianin był również w wyścigu indywidualnym. 

W półfinale Czyszczewski uległ Koreańczykowi, jak się później okazało - zwycięzcy całych zawodów. Koninianin miał jeszcze szansę na brąz, ale w wyścigu o trzecie miejsce przegrał z reprezentantem Niemiec i ostatecznie został sklasyfikowany na czwartym miejscu.

Trzecia i czwarta lokata podczas Mistrzostw Świata Juniorów oznaczają, że był to najlepszy start Czyszczewskiego podczas imprezy tej rangi.   • Czyszczewski tuż za podium w sprincie indywidualnym

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

ulamki sekund
Dodano: 23.08.2015 21:59    Przez: ~gretq
jakoś mi nie smutno....
Dodano: 24.08.2015 06:35    Przez: ~szermi
Gratulacje dla Marcina, oby kolejne zwycięstwa były juz z pierwszeu trójki
Dodano: 02.09.2015 17:51    Przez: ~były nauczyciel Marcina

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.