Dzisiaj jest poniedziałek 6 lipca 2020, imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17820) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (29) KINA IMPREZY WIDEO

14 / 11oC

"Z Maryją przez wieki" to jedna z wystaw w licheńs ... (0)Zielonym do góry EXTRA. Zaczarowany ogród w Konini ... (1)

Kolarze Team Stare Miasto na Solid Skoda Bike Challenge

Dodano: 14.09.2015 13:09

Piątka kolarzy KS Team Stare Miasto wzięła w niedzielę udział w największym szosowym wyścigu kolarskim w Polsce - Solid Skoda Bike Challenge.

Z rozgrywanego w Poznaniu wyścigu kolarze ze Starego Miasta przywieźli aż trzy medale. Największy sukces odniosła Joanna Kucal, która w wyścigu na 50 km zajęła dwa pierwsze miejsca - w klasyfikacji open i w klasyfikacji kategorii wiekowej. Zawodniczka KS Team Stare Miasto musiała pokonać ponad 1200 innych uczestników wyścigu.

Na tym samym dystansie brązowy medal w kategorii wiekowej wywalczył Adam Kaczmarek. W klasyfikacji open zajął natomiast szóste miejsce. Bardzo wysoko uplasowała się również Lidia Fątowicz, zajmując szóste miejsce w swojej kategorii wiekowej i 294. w kategorii open.

Ponad 1700 zawodników startowało na dystansie 120 km. Wśród nich znalazło się również dwóch reprezentantów KS Team Stare Miasto. Dominik Kaźmierczak zajął 30. miejsce w klasyfikacji open i jedenaste w swojej kategorii wiekowej. Na 59. miejscu w kategorii open i szesnastym w swojej kategorii wiekowej wyścig ukończył natomiast Piotr Szyszyński.