LM.plSportWilki wciąż niepokonane, zwycięstwo w Szczecinie

Wilki wciąż niepokonane, zwycięstwo w Szczecinie

Tylko jeden set oddali w sobotę siatkarze II-ligowych Wilków Wilczyn swoim rywalom z Espadonu Szczecin. Już w niedzielę czeka ich kolejne ligowe starcie.

W sobotę w ramach piątej kolejki drużyna Zbigniewa Nowaka mierzyła się na wyjeździe z Espadonem Szczecin - liderem tabeli II ligi. Mecz rozpoczął się lepiej dla szczecinian, którzy wyszli na prowadzenie 1:0 po wygranej w pierwszym secie 25:14.

Kolejne trzy partie należały już jednak do gości. Wilki wyrównały na 1:1 wygrywając w drugim secie 25:18. Trzecia część spotkania również należała do wilczynian - goście zwyciężyli 25:17. Zwycięstwo Wilki przypieczętowały w trzeciej partii również wygranej 25:17. W całym spotkaniu goście triumfowali 3:1.

Dzięki wygranej Wilki z dorobkiem dziewięciu oczek zajmują pierwsze miejsce w tabeli II ligi, mając jednocześnie jeden mecz zaległy. Spotkanie z KS Chełmża rozegrane zostanie w niedzielę o godz. 19.00 w Wilczynie.