Dzisiaj jest wtorek 25 czerwca 2019, imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20130) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO

PILNE:
Polecamy:

Wilki wciąż niepokonane, zwycięstwo w Szczecinie

Dodano: 24.10.2015 23:34

Tylko jeden set oddali w sobotę siatkarze II-ligowych Wilków Wilczyn swoim rywalom z Espadonu Szczecin. Już w niedzielę czeka ich kolejne ligowe starcie.

W sobotę w ramach piątej kolejki drużyna Zbigniewa Nowaka mierzyła się na wyjeździe z Espadonem Szczecin - liderem tabeli II ligi. Mecz rozpoczął się lepiej dla szczecinian, którzy wyszli na prowadzenie 1:0 po wygranej w pierwszym secie 25:14.

Kolejne trzy partie należały już jednak do gości. Wilki wyrównały na 1:1 wygrywając w drugim secie 25:18. Trzecia część spotkania również należała do wilczynian - goście zwyciężyli 25:17. Zwycięstwo Wilki przypieczętowały w trzeciej partii również wygranej 25:17. W całym spotkaniu goście triumfowali 3:1.

Dzięki wygranej Wilki z dorobkiem dziewięciu oczek zajmują pierwsze miejsce w tabeli II ligi, mając jednocześnie jeden mecz zaległy. Spotkanie z KS Chełmża rozegrane zostanie w niedzielę o godz. 19.00 w Wilczynie.