Wybory 2024: WIECZÓR WYBORCZY KONIN 2024 - II TURA - NIEDZIELA 20:55

LM.plSportKTPS bez szans w starciu z Baryczą, druga porażka siatkarek

KTPS bez szans w starciu z Baryczą, druga porażka siatkarek

Po raz drugi w bieżącym sezonie KTPS Konin uległ w ligowym starciu swoim rywalkom 0:3. Tym razem konińskie siatkarki mierzyły się z Baryczą Janków Przygodzki.

Po dwutygodniowej przerwie KTPS Konin powrócił do ligowych zmagań starciem z niepokonaną do tej pory drużyną Baryczy Janków Przygodzki. W trzeciej kolejce koninianki zanotowały drugą porażkę.

Najbardziej wyrównany przebieg miał set pierwszy. KTPS zdołał w nim ugrać szesnaście punktów, przegrywając jednak z przyjezdną drużyną. Bardzo wysoką porażką skończyła się druga odsłona starcia. Koninianki zdobyły w niej zaledwie siedem oczek. W trzecim secie KTPS przegrał 11:25, ulegając w całym spotkaniu rywalkom 0:3.

Po trzech meczach koninianki plasują się na piątym miejscu w tabeli z dorobkiem dwóch oczek. Kolejny mecz KTPS rozegra 7 listopada, podejmując Lisa Tuliszków.