LM.plSportZnów tylko remis, Wda zatrzymała Sokoła

Znów tylko remis, Wda zatrzymała Sokoła

Mecze wyjazdowe stają się prawdziwym problemem Sokoła Kleczew. W pięciu spotkaniach na obcym terenie pod wodzą Andrzeja Ostańskiego kleczewianie trzykrotnie tracili punkty.

Nie inaczej było również w sobotę, gdy Sokół Kleczew mierzył się na wyjeździe z Wdą Świecie. Ostatni mecz w bieżącym roku kalendarzowym nie ułożył się po myśli kleczewian, którzy drugi raz z rzędu zremisowali 1:1.
Wynik dopiero w 55. minucie otworzył Łukasz Cichos. Całą pierwszą połowę utrzymał się bezbramkowy rezultat. Po golu Cichosa prowadzenie Sokoła trwało przez ponad 30 minut, ale w samej końcówce wyrównującego gola dla Wdy zdobył Karol Maliszewski.

Strata punktów kosztowała jak na razie zespół Andrzeja Ostańskiego powiększenie przewagi liderującego Jaroty Jarocin do pięciu oczek. Jeśli jednak Warta Poznań zremisuje lub wygra z Lechem II Poznań to kleczewianie spadą z drugiego miejsca i po jesiennej części rozgrywek będą plasować się na trzecim miejscu w tabeli.

Wda Świecie - Sokół Kleczew 1:1 (86' Karol Maliszewski - 55' Łukasz Cichos).