Dzisiaj jest środa 20 stycznia 2021, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17316) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 2oC
Jutropogoda
3 / 2oC
Pojutrzepogoda
3 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (3)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

Henke: Ten zespół stać na wiele więcej

Dodano: 19.11.2015 10:26
Źródło: LM.pl

Niczym sinusoida wyglądałby wykres formy SKP Słupca w jesiennej części rozgrywek IV ligi. O postawie swojej drużyny w poprzedniej rundzie i przewidywaniach na wiosnę w krótkiej rozmowie mówił Wojciech Henke, trener słupeckiego zespołu.

Wrócmy do początków właśnie zakończonej rundy jesiennej. Po pierwszych słabych wynikach przyszły w końcu zwycięstwa. Wierzył pan wtedy, że pana projekt w końcu zaskoczy?

Cały czas wierzę. Po pierwszych porażkach i remisach trochę się rozkręciliśmy, przyszły lepsze mecze, ale wciąż nie zawsze zdobywaliśmy punkty. Wydaje mi się, że ten zespół stać na wiele więcej - mają do tego predyspozycje i potencjał. Wiadomo, że brakuje doświadczenia w ataku - osoby, która byłaby odpowiedzialna za zdobycie bramki w każdym meczu. Mieliśmy tego przykład w dwóch ostatnich meczach ze Ślesinem i Wolsztynem. Przez to też właśnie znajdujemy się blisko strefy spadkowej na koniec rundy.

Nad czym więc należy pracować podczas zimowego okresu przygotowawczego?

Nad tym, czy to ja będę pracował podczas tego okresu przyjdzie nam jeszcze pomyśleć. Przede mną rozmowa z zarządem. Musimy zobaczyć, jak widzą to władze klubu i jak podsumujemy te pół roku. Jeżeli pozostanę jako pierwszy trener, będę kontynuował zaczętą już pracę. Fakt, że remisowaliśmy niektóre mecze lub przegrywaliśmy jedną bramką świadczy, że możliwe, że idziemy w dobrym kierunku. Brakuje może tylko tej ofensywy i kogoś, kto regularnie zdobywałby bramki dla nas.

Jak może w takim razie wyglądać wiosenna część rozgrywek w waszym wykonaniu? Wywalczycie pewne utrzymanie, czy trzeba będzie mocno starać się o pozostanie w lidze do ostatnich kolejek?

Sytuacja na pewno nie będzie łatwa. Straciliśmy mnóstwo głupich punktów. Gdybyśmy lepiej punktowali zimę spędzilibyśmy spokojnie w środku tabeli. Teraz niestety przyjdzie nam bić się o utrzymanie. Tym bardziej, że sytuacja w grupie jest taka, że duża część zespołów ma zbliżoną ilość punktów i trzeba będzie walczyć o to, by się utrzymać. Walczyć będziemy na pewno do końca, ale twierdzę, że ten zespół jest w stanie zdobywać wyższe cele.

                                                                                                            Rozmawiał: Bartosz Skonieczny  • Henke: Ten zespół stać na wiele więcej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   IV liga,   SKP Słupca,   Wojciech Henke,   runda jesienna,   podsumowanieDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.