LM.plSportKleczewscy biegacze na zawodach w Trzemesznie

Kleczewscy biegacze na zawodach w Trzemesznie

Niskie temperatury nie przeszkodziły piątce zawodników z Kleczewa, którzy rywalizowali w trzecim biegu Grand Prix Trzemeszna. Zwyciężył Piotr Frydrychowski.

Była to już druga wygrana kleczewskiego biegacza podczas tegorocznego Grand Prix. Tym razem dziesięciokilometrową trasę Piotr Frydrychowski pokonał w czasie 36:01, zajmując ponownie pierwsze miejsce.

Siedemnaste miejsce w klasyfikacji open, a trzecie we własnej kategorii wiekowej zajął Sławomir Kamiński, kończąc bieg w czasie 44:23. Nieznacznie dłużej - 45:00 - przebywał na trasie Przemysław Frydrychowski, zajmując ostatecznie 23. miejsce w klasyfikacji open. Dziesięć pozycji niżej z czasiem 49:10 uplasował się natomiast Dariusz Szymański.

Kleczew miał również swojego reprezentanta w zawodach nordic walking. Marek Puchalski wywalczył w tej rywalizacji szóste miejsce.

Ostatni bieg Grand Prix Trzemeszna odbędzie się 6 lutego. Wtedy też cały cykl zostanie podsumowany, a najlepsi otrzymają puchary i nagrody.