LM.plSportLKS Ślesin pokonał czwartoligowca w drugim meczu kontrolnym

LKS Ślesin pokonał czwartoligowca w drugim meczu kontrolnym

Cuiavia Inowrocław była sobotnim rywalem piłkarzy Adama Topolskiego. Ślesinianie zwyciężyli 3:2, a gole dla LKS zdobyli Mariusz Olczyk, Michał Goliński i Kamil Lenartowski.

Przeciwnikiem LKS Ślesin była Cuiavia Inowrocław, która obecnie zajmuje siódme miejsce w tabeli IV ligi grupy kujawsko-pomorskiej. Przez zdecydowaną większą część spotkania drużyna Adama Topolskiego prowadziła i ostatecznie wygrała mecz 3:2.

Wynik w dwudziestej minucie otworzył Mariusz Olczyk, wykorzystując prostopadłe podanie Dawida Jarki. LKS cieszył się z prowadzenia zaledwie trzy minuty - już chwilę później zespołowi z Inowrocławia udało się wyrównać. Przed przerwą padł jeszcze jeden gol - w 37. minucie z rzutu wolnego do bramki trafił Michał Goliński i ślesinianie schodzili do szatni prowadząc 2:1.

Zaraz po zmianie stron zawodnikom LKS udało się podwyższyć. Na 3:1 trafił Kamil Lenartowski, wykorzystując dośrodkowanie Rafała Dębowskiego. Dziesięć minut później ślesinianie stracili jeszcze gola z rzutu karnego, ale prowadzenie 3:2 udało się już dowieźć do końca spotkania.

W sobotnim spotkaniu LKS Ślesin zabrakło dwóch podstawowych zawodników drużyny. Z powodów osobistych w meczu nie wystąpił Bartosz Andrzejewski, cały czas na testach w Kujawiance Izbica Kujawska przebywa natomiast Dawid Kierzek.

Kolejne spotkanie ślesinianie rozegrają w piątek. W Gnieźnie ich rywalem będzie Unia Solec Kujawski. Początek meczu o godz. 20.00.

Cuiavia Inowrocław - LKS Ślesin 2:3 (20' Mariusz Olczyk, 37' Michał Goliński, 50' Kamil Lenartowski)

LKS Ślesin: Hubert Rachubiński (46' Szymon Szymański) - Damian Markiewicz (46' Rafał Dębowski), Andrzej Górski, Łukasz Łajdecki, Adrian Majewski (62' Damian Markiewicz), Maciej Scherfchen, Michał Kwiatkowski (46' Nikodem Urbański), Dawid Jarka (74' Adrian Majewski), Michał Goliński, Łukasz Jaskulski (46' Kamil Lenartowski), Mariusz Olczyk (46' Krzysztof Siedlecki).