LM.plSportPorażka Olimpii pomimo prowadzenia do przerwy

Porażka Olimpii pomimo prowadzenia do przerwy

Piłkarze Olimpii Koło intensywnie odrabiają zaległości z zimowego okresu przygotowawczego. W środę drużyna Huberta Powietrzyńskiego rozegrała kolejny mecz kontrolny.

Rywalem kolan była Andrespolia Wiśniowa Góra, zajmująca obecnie piętnaste miejsce w IV lidze grupie łódzkiej. Olimpia przegrała to spotkanie 2:5, choć początkowo wydawało się, że może nawet zwyciężyć.

To właśnie kolanie jako pierwsi wyszli na prowadzenie. W 36. minucie wynik dla Olimpii otworzył Piotr Marańda. Na drugą połowę trener Hubert Powietrzyński desygnował do gry zmieniony skład, co zaowocowało gorszą grą i końcową porażką. W ciągu dziesięciu minut Olimpia straciła dwa gole po uderzeniach Łukasza Dynela. Na 3:1 podwyższył Adrian Rzepecki, a chwilę później jeszcze raz trafił Gracjan Sobczak. Kontaktową bramkę zdobył dla kolan Piotr Marańda, wykorzystując podanie Wiktora Małeckiego, ale ostatnie słowo należało do Anrespolii. Wynik na 5:2 ustalił Radosław Zieliński.

Do pierwszego meczu ligowego w bieżącym roku pozostało dziesięć dni. Olimpia zagra wtedy na wyjeździe z Piastem Kobylin.

Olimpia Koło - Andrespolia Wiśniowa Góra 5:2 (36', 73' Piotr Marańda - 52', 56' Łukasz Dynel, 64' Adrian Rzepecki, 70' Gracjan Sobczak, 77' Radosław Zieliński)

Olimpia Koło: Łukasz Szymański – Kamil Budynek, Eryk Lisiak, Piotr Rutkowski, Ariel Szczesiak, Sylwester Śliga, Piotr Marańda, Wiktor Małecki, Mariusz Nieznalski, Radosław Urbaniak, Michał Kozajda.
Ponadto zagrali: Bartosz Kordylewski, Kamil Jaroszewski, Jarosław Kawka, Piotr Andrzejczak, Tomasz Mikołajczyk.

źródło: mksolimpia-kolo.pl