Dzisiaj jest poniedziałek 22 października 2018, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21306) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 6oC
Jutropogoda
7 / 10oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (1)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (11)

Oficer szkolił uczniów ZS CKU

Dodano: 7.03.2016 20:06
Źródło: LM.pl

Przed pałką, nożem i bronią umieją się od soboty obronić uczniowie ZS CKU w Koninie. To efekt szkolenia przeprowadzonego w miniony weekend przez byłego oficera służb specjalnych.

W szkoleniu wzięli udział trenerzy i zawodnicy mieszanych sztuk walki (karate kyokushin, shotokan, oyama czy MMA) z całej Polski. Wśród nich znalazła się również trójka uczniów ZS CKU w Koninie: Damian Nowak, Seweryn Ciesielski i  Sebastian Rympel. 

Zajęcia prowadził były oficer rosyjskich służb specjalnych - Valentyn Babitsyn. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznali się z technikami wojskowej walki wręcz SYSTIEMA, ucząc się obrony przed pałką, nożem i bronią. Organizatorem seminarium był Polski Związek Instruktorów Służb Mundurowych i Psów Pracujących.

Uczniowie będą kontynuować szkolenie w ramach zajęć Uczniowskiego Klubu Sportowego „Strzelec”. - Uczniowie klas mundurowych CKU nie tylko mogą uczyć się od najlepszych specjalistów, ale nabywają umiejętności na równi z czynnymi praktykami czy funkcjonariuszami prewencji – mówił dowódca Jednostki Strzeleckiej Janusz Gniewkowski.



  • Oficer Specnazu szkolił uczniów CKU
  • Oficer Specnazu szkolił uczniów CKU
  • Oficer Specnazu szkolił uczniów CKU
  • Oficer Specnazu szkolił uczniów CKU

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Takie szkolenia robią więcej krzywdy niż pożytku. Obrona przed nożem jest tylko jedna - trzeba spier...ć . Po takim szkoleniu w gościu budzi się ninja i myśli że sobie poradzi z napastnikiem z nożem, po czym kończy w plastikowym worku lub jak ma trochę szczęścia w szpitalu. Pozdrawiam
Dodano: 8.03.2016 07:56    Przez: ~Znawca

KOMENTARZE

Ciekawa jestem czy poza nauki mordobicia wiedzą kim był Słowacki?
Dodano: 07.03.2016 20:40    Przez: ~PACH-ciach
chodzi Ci o tego pisarza urodzonego na Ukrainie, umierającego w Paryżu? Ciagle poza Polską a w Warszawie pracujący dla Komisji Skarbu czyli władzy car ruskiego? Eeee, nie o taką Polskę walczyliśmy kolego. Słowacki to gorszy sort.
Dodano: 09.03.2016 09:30    Przez: ~Janusz 26 lat CKU zaocznie
Takie szkolenia robią więcej krzywdy niż pożytku. Obrona przed nożem jest tylko jedna - trzeba spier...ć . Po takim szkoleniu w gościu budzi się ninja i myśli że sobie poradzi z napastnikiem z nożem, po czym kończy w plastikowym worku lub jak ma trochę szczęścia w szpitalu. Pozdrawiam
Dodano: 08.03.2016 07:56    Przez: ~Znawca
Dlaczego? Czasami nie ma możliwości ucieczki, np. w ślepym zaułku i nie ma innej możliwości, niż podjęcie walki, poza tym żadna umiejętność nikomu jeszcze nie zaszkodziła, chyba, że umiejętność bycia dupkiem.
Dodano: 08.03.2016 10:54    Przez: ~kiotsu
widziałeś w treningu siatkarza bieganie? Koszykarze, ręczna, hokej też mało biegają. Poza kopaną niewielu trenuje bieganie. Ten sport dla wielu to przepustka do kalectwa. Przereklamowany jest bo jest tani. Chodzenie z kijkami to jest sztuka jeszcze w klapkach lub na mini obcasie! Biegać nie polecam a dla bezpieczeństwa polecam siedzenie w domu.
Dodano: 09.03.2016 09:35    Przez: ~lo
Uważam, że wszyscy w grupie wiedzieli kto to jest Słowacki. Podejrzewam rownież, że większość osób ktora tam była miała większy iloraz inteligencji od ciebie.
Dodano: 08.03.2016 22:41    Przez: ~Kasia
Ustawicznie się czegoś uczą.
Dodano: 09.03.2016 11:04    Przez: ~PS
klasy mundurowe w tej szkole to jedna wielka pomyłka,wystarczy się przyjrzeć im na ulicy
Dodano: 09.03.2016 23:27    Przez: ~zorro
to w tej szkole dziala jednostka strzelcka?
Dodano: 09.03.2016 23:29    Przez: ~cyklonB
Wszyscy trenujący sporty walki są świadomi że tego typu zajęcia to czary mary. Takie kursy przynoszą więcej szkody niż pożytku.. Zrobić komuś krzywdę jest bardzo łatwo ale żeby się obronić, zachować zimną krew to wymaga wieloletnich treningów..Odradzam tego typu zajęcia i pozdrawiam wszystkich ciężko trenujących karate, zapasy, judo, mma, bjj i inne