LM.plSportSzalony mecz we Wrześni, trzy czerwone kartki i sześć goli

Szalony mecz we Wrześni, trzy czerwone kartki i sześć goli

Września w bieżącym sezonie ma szczęście do nietuzinkowych spotkań. W sobotę z Victorią mierzył się SKP Słupca i emocji w tym starciu nie brakowało.

Spotkanie rozpoczęło się od naprawdę mocnego uderzenia gospodarzy. W ciągu zaledwie trzynastu minut słupczanie stracili trzy gole, a do siatki SKP trafiali kolejno Jakub Groszkowski, Łukasz Jasiński i Maciej Lisiecki.

Słupczanie zdołali zdobyć kontaktowego gola w 30. minucie, a na listę strzelców wpisał się Szymon Bednarowicz. Wrzesinianie odpowiedzieli golem Łukasza Jasińskiego, którego jednak arbiter nie uznał.
Po zmianie stron kibice obu drużyn oglądać mogli nie tylko gole, ale również... serię czerwonych kartek.

Wszystko zaczęło się w 70. minucie, gdy drugiego gola dla SKP zdobył Piotr Głowala. Już chwilę później drugą żółtą kartkę otrzymał Filip Budasz. Mimo gry w osłabieniu Victoria zdołała zagrozić bramce SKP. W dogodnej sytuacji znalazł się Arkadiusz Juchacz. W ostatniej chwili piłkarz gospodarzy został jednak sfaulowany, za co jeden z piłkarzy SKP obejrzał również czerwoną kartkę.

Rzut karny na czwartego gola dla Victorii zamienił Paweł Lisiecki. W końcówce drugi żółty kartonik obejrzał jeszcze Mateusz Goździaszek, wrzesinianie skończyli więc mecz w dziewiątkę, a mimo tego pokonali SKP Słupca 4:2.

Pomimo porażki zespół Wojciecha Henke utrzymał trzynaste miejsce w tabeli IV ligi z dorobkiem szesnastu punktów. W kolejnym meczu słupczanie podejmować będą Victorię Ostrzeszów.

Victoria Września - SKP Słupca 4:2 (2' Jakub Groszkowski, 8' Łukasz Jasiński, 13' Maciej Lisiecki, 85' Paweł Lisiecki - 30' Daniel Bednarowicz, 70' Piotr Głowala).