Dzisiaj jest wtorek 26 stycznia 2021, imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17578) SPORT FORUM FIRMY (5576) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
„Wspomnienie to cicha nuta“. Film o Szymonie Pawli ... (0)Konińska Młoda Lewica zbadała jaki styl życia prow ... (10)

Julia Wróbel powołana do reprezentacji Polski!

Dodano: 16.04.2016 22:44
Źródło: LM.pl

Świetne wyniki konińskiej pływaczki Julii Wróbel zostały nagrodzone. Zawodniczka Iskry Konin otrzymała powołanie do reprezentacji Polski do lat trzynastu.

Julia Wróbel to konińska pływaczka, reprezentująca barwy Iskry Konin. Choć zawodnicy konińskiego klubu z każdych zawodów przywożą mnóstwo medali to nawet na ich tle Julia Wróbel się wyróżnia - nie ma pływackiej imprezy, na której młoda zawodniczka z Konina nie byłaby najlepsza.

Te niesamowite osiągnięcia Julii zauważone zostały w Polskim Związku Pływackim. W piątek koninianka otrzymała oficjalne powołanie do kadry narodowej juniorów młodszych. Biało-czerwoni 7 i 8 maja będą mierzyć się w wielomeczu pływackim z rywalami z Czech, Słowacji i Węgier. Zgrupowanie odbędzie się w Budapeszcie.

Konińska pływaczka podczas tych zawodów wystartuje co najmniej czterokrotnie. Julia rywalizować będzie na 200 m stylem zmiennym, na 50 m stylem motylkowym, na 200 m stylem dowolnym i na 100 m stylem motylkowym. 

To kolejny krok w sportowej karierze Julii Wróbel. - Myślę, że wszechstronność Julii wpłynęła na to powołanie. Pływa zarówno na krótkich, jak i długich dystansach - mówi o dokonaniach swojej córki jej tata, Jarosław Wróbel. - Czekaliśmy na to powołanie, liczyliśmy na nie po cichu. To już nie jest zabawa, ale ciężka praca i dużo wyrzeczeń. Julia trenuje dziewięć razy w tygodniu, trzy razy w tygodniu wcześnie rano. Ta praca została nagrodzona.

Powołanie dla Julii Wróbel oznacza, że zawodniczka Iskry Konin dołączyła do grona konińskich reprezentantów w kadrach narodowych. Julia jest jednak pierwszą pływaczką, która zanotowała taki sukces. Jarosław Wróbel przekonuje, że jak na razie Konin będzie mógł cieszyć się jej sukcesami. - Nie zamierzamy na razie zmieniać klubu, zostajemy przy Koninie i promujemy nasze miasto.  • Julia Wróbel powołana do reprezentacji Polski!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo coreczko
Dodano: 16.04.2016 23:06    Przez: ~Mariola
Brawo syneczku.
Dodano: 17.04.2016 10:03    Przez: ~karola
Julasia Nasza najlepsza !!! Kochamy Cie !!
Dodano: 17.04.2016 00:23    Przez: ~Klaudia
Julia brawo jesteśmy dumni z Ciebie bardzo tak trzymaj dalej i pracuj ciężko jak do tej pory BRAWO
Dodano: 17.04.2016 05:30    Przez: ~Jarek
Niech ucieka z Konina i klubu jeśli chce coś osiągnąć !
Dodano: 17.04.2016 08:26    Przez: ~zaki
Gratulacje, choć mam obawy żeby to się wcześnie nie skończyło. Sukcesy za dziecka nie zawsze idą w parze z sukcesami w późniejszych startach. Jak będą chcieli coraz więcej i więcej i nie będą prowadzili Julii w sposób zrównoważony tylko za kilka lat ten talent się zmarnuje. Niech się bawi pływaniem i nie próbujcie z niej robić wyczynowca w wieku 12 lat. Pozdrawiam
Dodano: 17.04.2016 08:34    Przez: ~Antoni
Tato Julii - zabieraj ją z Konina do innego klubu - tutaj nic więcej nie osiągnie .
Dodano: 17.04.2016 17:54    Przez: ~sad
Opis nie do końca zgodny z prawdą. Dane z megatimingu pokazują rzeczywiste miejsca pływaków na zawodach. Julia nie wygrywa wszystkich zawodów, w których biorą udział najlepsze pływaczki z Polski. Wyniki ze swimrankingu mówią same za siebie.
Dodano: 19.04.2016 17:26    Przez: ~Też pływak z Konina
Opis nie do końca zgodny z prawdąDane z megatimingu pokazują rzeczywiste miejsca pływaków na zawodach.Julia nie wygrywa wszystkich zawodów, w których biorą udział najlepsze pływaczki z Polski.Wyniki ze swimrankingu mówią same za siebie
Dodano: 19.04.2016 17:49    Przez: ~Tez pływak z Konina
Do pływaka z konina Pokaż swoje wyniki ze swimranking?
Dodano: 20.04.2016 14:29    Przez: ~Mariola
Mamusia poczuła się urażona uczciwym sprostowaniem do artykułu ???Proszę samemu zajrzeć na swimranking córki !!!
Dodano: 20.04.2016 15:28    Przez: ~Też pływak
Nie muszę sprawdzać wyników córki bo znam je na pamięć!!! Nadal nie znam wyników pływaka z konina?
Dodano: 20.04.2016 17:26    Przez: ~Mariola
1 z 2
12>>

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.