LM.plSportLKS znów traci punkty, tylko remis w Ostrzeszowie

LKS znów traci punkty, tylko remis w Ostrzeszowie

Czwarty mecz z rzędu bez zwycięstwa zanotowali w sobotę piłkarze LKS Ślesin. Ich rywalem była Victoria Ostrzeszów.

Na przedostatni wyjazdowy mecz w tym sezonie ślesinianie wybrali się do Ostrzeszowa, by zmierzyć się z solidną drużyną Victorii. LKS czwarty raz z rzędu nie zdołał wygrać meczu, ale i tak pozostał na czwartym miejscu w tabeli.

Pierwsza połowa upłynęła obu drużynom bez zdobyczy bramkowych. Pierwsze trafienie w 52. minucie zanotował Dawid Jarka, ale goście z prowadzenia cieszyli się zaledwie osiem minut. Bardzo szybko wyrównanie Victorii dał Artur Skrobacz. Po tym golu więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się remisem 1:1.

Porażka Polonii 1912 Leszno spowodowała jednak, że ślesinianie utrzymali czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 52 punktów. Kolejny mecz LKS rozegra w przyszłą sobotę, a jego rywalem będzie SKP Słupca.

Victoria Ostrzeszów - LKS Ślesin 1:1 (60' Artur Skrobacz - 52' Dawid Jarka).