LM.plSportSokół obronił czwarte miejsce. W sobotę koniec sezonu

Sokół obronił czwarte miejsce. W sobotę koniec sezonu

Z Jarotą Jarocin mierzyli się w sobotę piłkarze Sokoła Kleczew. Drużynie Jarosława Araszkiewicza udało się wywalczyć remis i utrzymać czwartą pozycję w tabeli.

W sobotnim starciu mierzyli się ze sobą dwaj sąsiedzi z tabeli. Zarówno Sokół, jak i Jarota mają tyle samo punktów na koncie, ale lepszy bilans meczów bezpośrednich sprawiał, że to kleczewianie plasowali się tuż za podium ligowej tabeli.

Sobotni mecz przyniósł tylko dwa gole i ostateczny remis. Na prowadzenie w dwunastej minucie wyszli goście dzięki bramce Tomasza Kowalczuka. Jeszcze przed przerwą Jarota wyrównał za sprawą Mikołaja Marciniaka. Więcej goli nie padło i mecz zakończył się remisem 1:1.

Dzięki temu Sokół utrzymał czwarte miejsce w lidze z dorobkiem 50 punktów. W najbliższą sobotę zespół Jarosława Araszkiewicza czeka ostatnie starcie w bieżącym sezonie. W Kleczewie Sokół zagra z Nielbą Wągrowiec.

Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 1:1 (35' Mikołaj Marciniak - 12' Tomasz Kowalczuk).