Dzisiaj jest środa 27 stycznia 2021, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17035) SPORT FORUM FIRMY (5577) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -1oC
Jutropogoda
1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Poszukiwany i podejrzewany o usiłowanie napadu rab ... (6)Biblioteka będzie miała patronkę. Radni za Zofią U ... (1)

W turnieju drużynowym KKSz Konin też z brązem

Dodano: 13.06.2016 14:00
Źródło: LM.pl

Drugi dzień Mistrzostw Polski Młodzików w szabli również przyniósł gospodarzom tylko jeden medal. W turnieju drużynowym na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja chłopców.

KKSz Konin I w składzie: Sebastian Glanc, Gabriel Jarek, Gracjan Jedwabny i Olaf Stasiak pokonał w ćwierćfinale AZS AWF Warszawa 36/30. W półfinale koninianie okazali się gorsi od Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego I, przegrywając 27/36. KKSz Konin zdołał jednak wywalczyć medal, pokonując w walce o trzecie miejsce Dragon Łódź 36/32. 

W turnieju chłopców zwyciężył Zagłębiowski Klub Szermierczy I, wygrywając w finale z Pałacem Młodzieży Katowice 36/34. Drugi zespół KKSz Konin zajął dziesiąte miejsce.

Tylko do ćwierćfinału zdołały dotrzeć dziewczęta z KKSz Konin I. Drużyna w składzie: Martyna Dzięcielak, Aischa Hadj Bachir, Natalia Koziarska i Julia Wałowska przegrała na tym etapie z AZS AWF Warszawa I 19/36, zajmując ostatecznie siódme miejsce w turnieju. Na trzynastym miejscu uplasował się KKSz Konin II, a w finale TMS Sosnowiec I pokonał UKS 13 Białystok I 36/34.

Była to ostatnia szermiercza impreza w Koninie przed wakacyjną przerwą. Seniorów KKSz Konin czekają jeszcze Mistrzostwa Europy w Toruniu. 

Szabla dziewcząt:
1. TMS Sosnowiec I
2. UKS 13 Białystok I
3. TMS Sosnowiec II
4. AZS AWF Warszawa I
5. UKS Hajduczek Olsztyn I
6. Dragon Łódź
7. KKSz Konin I
8. AZS AWF Warszawa II

Szabla chłopców:
1. Zagłębiowski Klub Szermierczy I
2. Pałac Młodzieży Katowice
3. KKSz Konin I
4. Dragon Łódź
5. AZS AWF Warszawa
6. UKS 13 Białystok I
7. IKS Bushido Rybnik
8. PTS Jagiellończyk.  • W turnieju drużynowym KKSz Konin też z brązem
  • W turnieju drużynowym KKSz Konin też z brązem

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.