LM.plSportSokół wygrywa w drugim sparingu. Rywalem Jarota Jarocin

Sokół wygrywa w drugim sparingu. Rywalem Jarota Jarocin

Ligowy rywal był w środę sparingartnerem Sokoła Kleczew. Zespół Marcina Woźniaka mierzył się w Jarocinie z tamtejszym Jarotą i wygrał to spotkanie 3:1.

Tym razem, w przeciwieństwie do meczu z Nielbą Wągrowiec, szkoleniowiec Sokoła postawił głównie na zawodników z pierwszej jedenastki. Oprócz nich w sparingu wystąpiło również kilku zawodników testowanych, a także nowe nabytki kleczewskiego klubu - Szymon Babiarz i Przemysław Kędziora.

Pierwsza bramka padła niemal po godzinie gry - po dograniu Rafała Leśniewskiego piłkę w bramce umieścił Arkadiusz Bajerski. Chwilę później w sytuacji sam na sam znalazł się Jakub Czapliński i było 1:1.

W 70. minucie kleczewianie znów wyszli na prowadzenie. Tym razem rzut karny wywalczył Przemysław Kędziora, a jedenastkę na gola zamienił Rafał Leśniewski. Zwycięstwo Sokoła przypieczętował Arkadiusz Bajerski.

Kolejny mecz kontrolny Sokół rozegra już w najbliższą sobotę. W Buczu drużyna Marcina Woźniaka zmierzy się z Polonią Środa Wlkp.

Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 1:3 (63' Jakub Czapliński - 57' Arkadiusz Bajerski, 70' Rafał Leśniewski, 90'+ Arkadiusz Bajerski)

Sokół Kleczew (I połowa): zawodnik testowany - Mikołaj Pingot, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Tomasz Kowalczuk, Krystian Sobieraj, Artur Wiśniewski, Szymon Babiarz, Łukasz Cichos, Jakub Antosik.

Sokół Kleczew (II połowa): Hubert Świtalski - Robert Jędras, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Marcel Koziorowski, Arkadiusz Bajerski, Emile Thiakane, Sebastian Śmiałek, Przemysław Kędziora, Rafał Leśniewski, Mateusz Nawrocki.

źródło: sokol.kleczew.pl