LM.plSportDynamo Quatro i ELPAK wciąż na czele ligi Playarena

Dynamo Quatro i ELPAK wciąż na czele ligi Playarena

Sześć meczów bieżącego sezonu rozegrała już I liga konińskiej Playareny. Z kompletem punktów klasyfikacji przewodzą KS ELPAK Konin i Dynamo Quatro Konin.

Obie drużyny w minionej kolejce mierzyły się z rywalami z dolnej połowy tabeli. Poskutkowało to wysokimi zwycięstwami liderów. ELPAK Konin rozbił Jot-Ł Konin 21:3 (najwyższe zwycięstwo w szóstej kolejsce), a Dynamo Quatro pokonał 12:5 Husarię IzoSerwis Konin.

Trzy punkty do liderów tracą KS Konin i Gąsiory FC. Oba zespoły kontynuują swój pościg za pierwszymi miejscami, a w szóstej kolejce pokonały kolejno F Buty 13:4 i Zielonych Konin 8:4. Blisko liderów są jeszcze FC Katy, które zajmują piąte miejsce z dorobkiem trzynastu oczek. W poniedziałek FC Katy pokonały F.C Bianconeri 7:3.

Zacięta walka trwa również w środku tabeli. Po dziewięć punktów mają AKP Konin i F Buty. Ten pierwszy zespół po szóstej kolejce awansował, dzięki wygranej aż 14:1 z Green Warriors. Nieźle radzi sobie jeden z nowych zespołów w stawce - Byle do przerwy. Bieniaminek wygrał ostatnio z FC Potęgi i z siedmioma punktami na koncie zajmuje ósme miejsce w lidze.

Po sześć oczek na swoich kontach mają F.C Bianconeri i Zieloni Konin, a jeden punkt mniej - Husaria IzoSerwis Konin. Trzy punkty i dwunaste miejsce to dorobek Jot-Ł Konin, a wciąż bez punktów pozostają FC Potęgi i Green Warriors.