Dzisiaj jest niedziela 16 maja 2021, imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17041) SPORT FORUM FIRMY (5598) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik wybronił punkt w Toruniu, fantastyczny Szym ... (0)Szczepidło. Z Warty zniknęły platformy lęgowe dla ... (2)

Lekkoatletyka na Europejski Tydzień Sportu w Gimnazjum nr 6

Dodano: 30.09.2016 09:00
Źródło: LM.pl

W trzech dyscplinach lekkoatletycznych rywalizowali uczniowie Gimnazjum nr 6 Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Koninie. To wszystko w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

Gimnazjaliści mierzyli się ze sobą w biegach na różnych dystansach, skoku w dal oraz pchnięciu kulą. – W naszej szkole uczą się przedstawiciele różnych dyscyplin sportu. Staramy się promować aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia – mówi Ludmiła Woźniak, dyrektor Gimnazjum nr 6.

Wśród klas pierwszych zwyciężali Fabian Grzelka i Maja Alkoubaisy (bieg na 100 m), Kacper Biniek i Gabriela Zimecka (bieg na 225 m), Kamil Sikorski i Laila Alkoubaisy (pchnięcie kulą) oraz Aleksander Szymaniak i Aleksandra Dudziak (skok w dal). 

W klasach drugich triumfowali Jakub Waligóra i Klaudia Kowalska (bieg na 100 m), Szymon Urbański i Aischa Hadj Bachir (bieg na 225 m), Norbert Górski i Małgorzata Gruca (pchnięcie kulą) oraz Patryk Raniszewski i Martyna Myślicka (skok w dal). 

W grupie klas trzecich wygrywali Igor Zwoliński i Alicja Papuzińska (bieg na 100 m), Dominik Płusa i Zuzanna Ślesińska (bieg na 225 m), Kacper Czupryński i Karolina Wawrzyniak (pchnięcie kulą) oraz Patryk Szkalski i Weronika Waleriańczyk (skok w dal).

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej. Ma promować port i aktywność fizyczną w całej Europie. 

  • Lekkoatletyka na Europejski Tydzień Sportu w Gimnazjum nr 6
  • Lekkoatletyka na Europejski Tydzień Sportu w Gimnazjum nr 6
  • Lekkoatletyka na Europejski Tydzień Sportu w Gimnazjum nr 6

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

To wszystko jest na sztuke tak na prawde, bo odbywa sie w godzinach lekcji wf!Europejski Dzień Sportu odbywa sie 1 pazdziernika,czyli w sobote!!!Zrobcie cos tego dnia, dla dzieciakow i rodzicow i wtedy sie chwalcie!!
Dodano: 30.09.2016 15:17    Przez: ~dyrektor

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.