LM.plSportSosiński i Kuderczak z brązem w Mistrzostwach Polski Dwójek

Sosiński i Kuderczak z brązem w Mistrzostwach Polski Dwójek

Dwa starty w ostatnich dniach zaliczyli kolarze KLTC Konin. Duży sukces odnieśli Konrad Sosiński i Dawid Kuderczak, zajmując trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Dwójek.

Mistrzowska rywalizacja miała miejsce w Godzieszach Wielkich na dystansie 20 km. Koniński duet uplasował się na trzecim miejscu z wynikiem 28:43:116, tracąc niecałe cztery sekundy do drugiej Baszty Golczewo i prawie 45 sekund do zwycięzców zawodów - UKS Copernicus Toruń.

W niedzielę, również w Godzieszach Wielkich, rozegrane zostały natomiast Mistrzostwa Polski Drużyn. W kategorii juniorów KLTC Konin zajął ostatecznie ósme miejsce. W składzie konińskiego teamu pojechali Mateusz Kostański, Jakub Laskowski, Patryk Sztrauch i Adrian Lorenc.