LM.plSportDruga porażka z rzędu Alexas Turek, tym razem w Policach

Druga porażka z rzędu Alexas Turek, tym razem w Policach

Jeden set udało się ugrać siatkarkom II-ligowego Alexas Turek. Lepsze w Policach okazały się zawodniczki tamtejszego SMS.

Siatkarki z Turku mierzyły się w Policach z wiceliderem grupy I. Mimo tego w pierwszym secie Alexas zdominował swoje rywalki i wygrał wysoko, bo aż 25:14. W kolejnych częściach meczu znacznie lepsze były już siatkarki SMS.

W drugim secie drużyna z Polic wygrała z Alexas 25:16. Najbardziej wyrównany był set trzeci - zespół z Turku znów przegrał, ale tylko 20:25. SMS przypieczętował swoją wygraną w całym meczu, zwyciężając w czwartej odsłonie starcie 25:16.

Była to trzecia porażka Alexas Turek w tym sezonie. Beniaminek II ligi zajmuje obecnie siódme, przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem czterech oczek. Kolejny mecz w przyszłą sobotę - Alexas podejmować będzie Spójnię Stargard.

SMS Police - Alexas Turek 3:1 (14:25, 25:16, 25:20, 25:16).