Wybory 2024: WIECZÓR WYBORCZY KONIN 2024 - II TURA - NIEDZIELA 20:55

LM.plSportJedenasta kolejka Playareny za nami. Na czele KS ELPAK Konin

Jedenasta kolejka Playareny za nami. Na czele KS ELPAK Konin

KS ELPAK Konin liderem, Dynamo Quatro - wiceliderem. Sytuacja w konińskiej Playarenie po jedenastej kolejce nie uległa większym zmianom.

Oba zespoły w ramach jedenastej kolejki wygrały swoje spotkania. KS ELPAK Konin pokonał Gąsiory FC 8:4, a Dynamo Quatro wygrało z FC Katy 17:3. Liderem pozostał KS ELPAK Konin, który ma trzy punkty przewagi nad Dynamem. Wicelider ma jednak jeden mecz rozegrany mniej.

Na trzecie miejsce awansował KS Konin, który rozbił 29:5 Byle do przerwy. Była to największa wygrana w jedenastej kolejce. KS Konin ma na koncie 25 punktów i traci trzy oczka do Dynamo Quatro.

Na czwarte miejsce po porażce z liderem spadły Gąsiory FC. Piątą lokatę, pomimo porażki z Dynamo Quatro, utrzymał natomiast FC Katy. Na szóste miejsce awansował natomiast F Buty, który wygrał 11:5 z Zielonymi Konin. Drużyna Zielonych spadła natomiast na siódmą pozycję. Spadek zaliczył również AKP Konin, który uległ 2:10 F.C Bianconeri.

Największy awans po jedenastej kolejce to dzieło Husarii IzoSerwis Konin. Drużyna, która przed kolejką zajmowała dwunaste miejsce, pokonała 13:5 FC Potęgi i awansowała na dziewiątą pozycję, tuż przed Byle do przerwy i F.C Bianconeri. Tabelę zamykają Jot-Ł Konin, Green Warriors i FC Potęgi.

KS ELPAK Konin - Gąsiory FC 8:4
Byle do przerwy - KS Konin 5:29
Dynamo Quatro Konin - FC Katy 17:3
AKP Konin - F.C Bianconeri 2:10
Zieloni Konin - F Buty 5:11
Husaria IzoSerwis - FC Potęgi 13:5
Green Warriors - Jot-Ł Konin (przełożony).