Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17872) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 9oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Tak Kewin Rutkowski został mistrzem Europy

Dodano: 11.11.2016 08:47
Źródło: LM.pl

W miniony weekend Kewin Rutkowski, zawodnik Shooters Konin, zwyciężył podczas II Mistrzostw Europy CBJJP w brazylijski jiu-jitsu. Koniński klub zaprezentował film ilustrujący drogę Kewina do mistrzostwa.

- To jeden z najbardziej zdolnych zawodników, który u nas trenuje - ocenia trener Shooters Konin Ireneusz Mila. - Jiu-jitsu jest dla mnie bardzo ważne, dzięki niemu zmężniałem - mówi natomiast sam Kewin Rutkowski. 

  • Tak Kewin Rutkowski został mistrzem Europy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Tak wnioskuję z filmu, że ojciec trochę za mocno ciśnie dzieciaka. Ociec wrzuć na luz.
Dodano: 11.11.2016 13:10    Przez: ~pikador
Powodzenia!!
Dodano: 11.11.2016 12:10    Przez: ~Berserkers Team
brawo kewin
Dodano: 11.11.2016 23:46    Przez: ~UKS JUDO GÓRNIK KONIN
Dramat muza, no i do końca nie wiado m o gdzie on trenuje. Seminaria, Poznań, wcześniej judo...kto go prowadzi w szutersach ? Kto jest trenerem w Koninie ? Dobrze, ze chlopak cos robi i ma.sukcesy.
Dodano: 11.11.2016 09:22    Przez: ~Robson
Trenuje Shooters Team KSSW Konin Trenerem Kewina jest Ireneusz Mila
Dodano: 11.11.2016 18:37    Przez: ~Bjj

KOMENTARZE

Dramat muza, no i do końca nie wiado m o gdzie on trenuje. Seminaria, Poznań, wcześniej judo...kto go prowadzi w szutersach ? Kto jest trenerem w Koninie ? Dobrze, ze chlopak cos robi i ma.sukcesy.
Dodano: 11.11.2016 09:22    Przez: ~Robson
Dokładnie z ta muza... gimboshi... ale pasuje do Brajanka... Wróć KeWina...
Dodano: 13.11.2016 08:55    Przez: ~Dzesika
Powodzenia!!
Dodano: 11.11.2016 12:10    Przez: ~Berserkers Team
Tak wnioskuję z filmu, że ojciec trochę za mocno ciśnie dzieciaka. Ociec wrzuć na luz.
Dodano: 11.11.2016 13:10    Przez: ~pikador
Ojciec musi być na max wyluzowany skoro dal synowi na imię Kevin... Polski Kevin przez W...
Dodano: 13.11.2016 08:50    Przez: ~Brajan
Trenuje Shooters Team KSSW Konin Trenerem Kewina jest Ireneusz Mila
Dodano: 11.11.2016 18:37    Przez: ~Bjj
brawo kewin
Dodano: 11.11.2016 23:46    Przez: ~UKS JUDO GÓRNIK KONIN
Dziękujemy 😊
Dodano: 12.11.2016 07:37    Przez: ~K.R.i G.R.
Brawo Kevin. Wspaniały przykład dla młodzieży. Tylko ciężką pracą można osiągnąć sukcesy. Gratulacje Kevin!! Gratulacje Grzegorz.
Dodano: 16.11.2016 13:31    Przez: ~Jurek
Ku...wa jak się zje..ało chłopakowi życie przez nadanie "polskiego" imienia, to trza cisnąć, żeby zmężniał :) dobrze, że nie "dżastin"... Kewin jak dorośniesz, zmień to kur...a . To nie Twoja wina. Andrzej, albo Krzysiek. Dalszych sukcesów życzę.
Dodano: 14.11.2016 10:49    Przez: ~brajan
?! Chory człowieku jesteś czy jak bo nie ogarniam
Dodano: 14.11.2016 17:16    Przez: ~PrzypadkowyPrzechodzien
Tak złożyłeś to zdanie że masakra...
Dodano: 14.11.2016 17:22    Przez: ~Pp
Hejty musza byc wszedzie bo to sa zwykle ciecie ktorzy umia tylko przed mointorem siedziec i komentowac a naprawde nic w zyciu nie osiagneli i temu musza o innych pisac z zazdrosci :) Pozdrowienia gimbusy :)
Dodano: 14.11.2016 19:56    Przez: ~smieszne
GRATULACJE!!
Dodano: 16.11.2016 12:49    Przez: ~JJ KONIN
Kewin jestes zajebisty!!!
Dodano: 11.02.2017 18:10    Przez: ~Xxx
GRATULACJE! Życzę Ci dalszych sukcesow... z takimi umiejętnościami i urodą jaką masz napewno zajdziesz daleko!!! POWODZENIA.
Dodano: 11.02.2017 18:21    Przez: ~Xxx