Dzisiaj jest niedziela 31 maja 2020, imieniny: Anieli, Marietty, Petroneli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17964) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 11oC
Jutropogoda
17 / 9oC
Pojutrzepogoda
17 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Znamy dokładną datę powrotu Igora Jakubowskiego na ... (0)Pogoda według Kazimierza Gmerka. Wyjątkowo zimny m ...

Mecz Medyka POLOmarket Konin z Mitechem Żywiec odwołany

Dodano: 15.11.2016 16:48
Źródło: LM.pl

- Zaplanowane na środę zaległe starcie Medyka POLOmarket Konin z Mitechem Żywiec nie odbędzie się - informują na swoich stronach internetowych oba zainteresowane kluby.

Pierwotnie mecz Medyka POLOmarket Konin z Mitechem Żywiec zaplanowany był na 1 października, czyli termin, w którym ósmą kolejkę Ekstraligi grały pozostałe zespoły. Na prośbę klubu z Konina mecz został przełożony na inny termin. Powodem był występ koninianek w Lidze Mistrzyń.

Jak podaje na swojej stronie internetowej Mitech Żywiec, w kolejnych tygodniach trwała wymiana maili i pism pomiędzy oboma klubami i Komisją Piłkarstwa Kobiecego. Proponowane były terminy 20/21 października i 3 grudnia (oba odrzucone przez Mitech Żywiec) oraz 22 października (odrzucony przez Komisję Piłkarstwa Kobiecego).

W końcu na początku listopada Komisja Piłkarstwa Kobiecego wyznaczyła 16 listopada jako datę rozegrania spotkania, co znów jednak oprotestował Mitech Żywiec. - Termin rozegrania meczu 16.11.2016 jest dla nas nierealistyczny i jeszcze raz prosimy o przełożenie tego spotkania na inny termin, a biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne powinien być to termin wiosenny w roku 2017 - piszą na oficjalnej stronie internetowej władze klubu z Żywca.

W poniedziałek Komisja Piłkarstwa Kobiecego przychyliła się do tej prośby, informując, że mecz nie zostanie rozegrany 16 listopada. Decyzja o nowym terminie spotkania zapadnie w najbliższym czasie. 

Tym samym kolejne starcie mistrzynie Polski czeka w sobotę. Medyk POLOmarket Konin zagra na wyjeździe z AZS Wrocław.  • Mecz Medyka POLOmarket Konin z Mitechem Żywiec odwołany

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna kobiet,   Medyk Konin,   Mitech Żywiec

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Do Rumina niech jadą zagrać murawa odśnieżona...tak się chwała,
Dodano: 16.11.2016 08:11    Przez: ~Gks

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.