Dzisiaj jest poniedziałek 24 lutego 2020, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21496) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (44) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. W niedzielę przejdzie Marsz Pamięci Żołnier ... (0)Jest miejski kalendarz imprez. Można zgłaszać, a b ... (0)

Europejskie medale zawodników Bushido i Samuraja Konin

Dodano: 29.11.2016 17:39
Źródło: LM.pl

Osiem krążków, w tym aż dwa złote przywieźli reprezentanci Bushido i Samuraj Konin z Mistrzostw Europy IMAFE w ju-jitsu. Zawody rozgrywane były w Bośni i Hercegowinie.

W Mistrzostwach Europy wzięło udział łącznie 300 zawodników z dziewięciu państw, w tym reprezentacja Międzynarodowej Federacji Sztuk Walki IMAF Polska. W kadrze biało-czerwonych znalazła się piątka konińskich zawodników, rywalizujących w Bośni i Hercegowinie w czterech konkurencjach: kata ju-jitsu, sport ju-jitsu, grapplingu i sport ken-jutsu.

Siedem medali wywalczyli reprezentanci Samuraja Konin. Pierwsze miejsce w grapplingu seniorów +71 kg zajęła Marika Piotrowska. Koninianka wywalczyła również brąz w sport ju-jitsu seniorek +65 kg, a w kategorii sport ken-jutsu seniorek zajęła szóste miejsce.

Dwukrotnie na podium stawała również Monika Mazurek. Zawodniczka Samuraja Konin zdobyła złoto w sport ju-jitsu seniorek do 65 kg i srebro w sport ju-jitsu juniorek do 65 kg. Ponadto wywalczyła również piątą pozycję w klasyfikacji sport ken-jutsu seniorek.

Srebro do kolekcji konińskiego klubu dołożył Szymon Piotrowski, zajmując drugie miejsce w sport ju-jitsu seniorów powyżej 94 kg. W sport ken-jutsu seniorów koninianin był natomiast siódmy.

Zawodnicy Samuraja Konin zdobyli też medale w rywalizacji par. Monika Mazurek i Marika Piotrowska zajęły drugie miejsce w kata ju-jitsu kobiet. Ponadto Marika Piotrowska z Szymonem Piotrowskim wywalczyli srebro w kata ju-jitsu mikst.

Jeden medal do tej kolekcji dołożyli również reprezentanci Bushido Konin. Marcin Gęsicki i Bartłomiej Kobus zdobyli złoto w ju-jitsu mężczyzn. Indywidualnie obaj zawodnicy plasowali się poza podiami. Marcin Gęsicki był szósty w sport ju-jitsu seniorów do 94 kg, a Bartłomiej Kobus siódmy w sport ju-jitsu seniorów do 94 kg.

   • Europejskie medale zawodników Bushido i Samuraja Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Gratki!!
Dodano: 29.11.2016 20:47    Przez: ~JJ KONIN
Gratulacje
Dodano: 29.11.2016 23:06    Przez: ~Jacek Wróbel
super!!!! oby tak dalej!!Monia jestes zajebis****** wierzylam w Ciebie!!
Dodano: 30.11.2016 22:04    Przez: ~czarnaaa

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.