Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18588) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Europe łupem Kamena Rally Team. Pierwsi w gen ... (0)Wiklinowe kosze staną w parku. W Radolinie podsumo ... (0)

Ruchy kadrowe w Sokole Kleczew. Wracają Grzelak i Antas

Dodano: 15.12.2016 16:02
Źródło: LM.pl

Trzech piłkarzy odchodzi, dwóch wraca - tak wyglądają piewrsze ruchy kadrowe Sokoła Kleczew. Wiosną w barwach kleczewskiej drużyny znów zagrają Norbert Grzelak i Sebastian Antas.

Obaj w rundzie jesiennej grali w klubach z regionu konińskiego na zasadzie wypożyczenia. Norbert Grzelak jesienią grał w SKP Słupca - wystąpił w czternastu ligowych spotkaniach tej drużyny, strzelając trzy bramki. Sebastian Antas był natomiast wypożyczony do Górnika Konin. W barwach tego klubu wystąpił w trzynastu meczach III ligi.

Obaj wiosną występować będą już w Sokole Kleczew. Dwaj inni wypożyczeni do Słupcy i Konina piłkarze, jak na razie w swoich zespołach zostają. W Górniku cały czas występować będzie Krystian Sobieraj, natomiast wciąż ważą się losy wypożyczonego do SKP Słupca Alana Kujawy.

Trzech piłkarzy w barwach kleczewskiej drużyny kibice już nie zobaczą w tym sezonie. Kontrakt upłynął Piotrowi Kasperkiewiczowi. Władze Sokoła skróciły wypożyczenie Szymona Babiarza, a z klubu odszedł również bramkarz Hubert Świtalski. Pod koniec listopada klub z Kleczewa ogłosił, że szuka zawodnika właśnie na tę pozycję.

źródło: sokol.kleczew.pl

 



  • Ruchy kadrowe w Sokole Kleczew. Wracają Grzelak i Antas

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

czekamy na komentarz wychwalajacy wielkosc sportu w lesznie i ogolnie panujacy tam dobrobyt :D
Dodano: 15.12.2016 16:25    Przez: ~kkk
gosc npisal prawde,sam to z ciekawosci sprawdzilem,czekaj na derby z Kleczewem,my juz w2 lidze a wy 4 wita
Dodano: 15.12.2016 20:21    Przez: ~jastrzab
gosc robi kopiuj wklej pod kazdym artykulem, bezmozgi troll
Dodano: 15.12.2016 23:01    Przez: ~kkkk
moim zdaniem jest tutaj zbyt mało komentarzy o lesznie
Dodano: 17.12.2016 19:50    Przez: ~:)
Bury będzie podawał piłki czy co ?
Dodano: 15.12.2016 16:46    Przez: ~Bolo
Zastąpi odchodzącego do I-ligowego klubu Smialka.
Dodano: 15.12.2016 16:59    Przez: ~papap
A Co, boli ze latem do Górnika nie chciał iść?
Dodano: 15.12.2016 19:46    Przez: ~Das
A do jakiego klubu odchodzi smialek?
Dodano: 16.12.2016 22:09    Przez: ~sieka
O jest i coś o sokole. Ultras dalej napięcie coś ku pokrzepieniu serc waszych i gardeł.
Dodano: 15.12.2016 18:48    Przez: ~mieszkaniec klecz
ciąg się, stara cię w dzieciństwie dotykała ? mówiła ci że cię kocha ? kłamała, tylko chłopki spod sklepu miały z niej porzytek
Dodano: 15.12.2016 20:15    Przez: ~mieszkańcu
Zaciężna armia, nie rozumiem sensu takiej polityki. Braknie kaski i Kleczew w A-klasie.
Dodano: 15.12.2016 20:14    Przez: ~taka prawda
żal dupę ściska ? ma ściskać, kurnik za to w przyszłym sezonie od okręgówki, na wiosnę nie wystartują, potwierdzone info, nikt za darmo nie chce w tym grajdole już siedzieć
Dodano: 15.12.2016 20:16    Przez: ~pewne info
A mało to klubów jak miało kase to grało? Daleko nie trzeba szukac. To nasz Gornik przecie.
Dodano: 15.12.2016 21:42    Przez: ~zzz
kazdy wie ze Leszno to stolica zuzla i szybownictwa,miasto znane z tego na swiecie,imprezy swiatowe,a bezrobocie ponad 2 razy mniejsze jak w kuninie,wiec o co ci chodzi ? bidaku !
Dodano: 15.12.2016 21:15    Przez: ~kks
leszno rzadzi!!!! :D
Dodano: 15.12.2016 23:02    Przez: ~lele
podobno w lesznie sa takie warunki do uprawiania sportu ze nawet baloniarstwo i szybownictwo mozna uprawiac w hali
Dodano: 16.12.2016 13:32    Przez: ~nie zartuje
dajcie spokoj juz z tym kleczewem co mecz to chinczyk trener ma wywiad wiemy ze on nie ma baby jego koncepcje to szok slkad z elana torun medyk gra to znow chinczyk transfery to znow on na futsalu chinczyk ozpn i znow on a Czesiu siedzi fajnie nie gada glupot CHinczyk = Murnio
Dodano: 16.12.2016 15:23    Przez: ~ksg
budzet jednego klubu zuzlowego jest wiekszy kilka razy od wszystkich klubow sportowych w Koninie a jest tam jeszcze 1 liga kosza mezczyzn rewelacyjny beniaminek ! ponadto 1 liga kosza kobiet,od wielu lat 1 liga szczypiornistow,a tunel aerodynamiczny do lotow i skatplaza do Bmx,desek itd swiatowa klasa,wiec moze i maja taka hale do szybowcow,co by mogly w niej latac,wszystko mozliwe to nie konin !
Dodano: 16.12.2016 15:43    Przez: ~ do nie zartuje
wspaniale!!! a czy bierki pod wodą tez stoja w lesznie na swiatowym poziomie??? bo na pewno jest tam tak na oko 150 metrowy basen aby je swobodnie uprawiac :D
Dodano: 16.12.2016 16:52    Przez: ~no bez zartow!!
Przecież budżet zależy od tego ile zarabiają mieszkańcy....Większość ludzi z kasą mieszka w domkach za Koninem więc kasa np. lekarzy, prawników idzie do takiego starego miasta. W Koninie mieszka biedota co ojciec pracuje w Niemczech na czarno np. a matka pilnuje pachorów i wybiera tylko zasiłki. Reszta to stacje benzynowe i markety to tak po 1800 brutto, pare sklepów w galeriach, i dwa zakłady gdzie pracują mężczyźni co nie potrafią sobie radzić w życiu za te 3000 brutto. Pare banków i aptek gdzie płacą po 2500 brutto i to by było na tyle więc skąd chcesz mieć budżet jak tu same nieroby??? Zobacz jak się rozwija Wrocław albo Trój miasto. Albo miasta podobne do Konina np. Leszno,Bełchatów,Wałbrzych,Miele czy Tarnów..... Wszystkie miasta mają juz praktycznie termy to my nic. Wszystkie miasta mają odnowiony dworzec my nic nawet koło ma odnowiony.... U nas tylko biorą kasę to co jest zero inwestycji... Przeprawę zrobili gdzie w tym czasie Wrocław ...
Dodano: 18.12.2016 20:00    Przez: ~AVE
co ty wiesz o sporcie bierki to akurat sport dobry dla konina,sprawdz sobie jaki w Lesznie jest tunel i skatplaza gdzie raz w roku zjezdza czolowka swiatowa,co ty wieszno budzecie jak w Koninie nie ma wielkiego sportu a kompleks akwawit z basenem,spa,hotelem,restauracja,kor itd
Dodano: 16.12.2016 17:36    Przez: ~byly koninianin !
W lesznie jest jeszcze przeplacony futsal składający się z zawodników ekstraklasy ale Konin tam pojedzie ich ostro a gwiazdki się zesraja na czele Kamińskiej drużyny staną liderzy Mrozek Chmielu Siwy i reszta ekipy gonić Leszczyków
Dodano: 16.12.2016 19:30    Przez: ~Kibic
bo w Lesznie sa sponsorzy i jet sport i imprezy na swiatowym poziomoe a w koninie bida patrz stadion w koninie rudera nie ma kibicow raz w roku na gornika na kalisz przyjdzie ok 800 osob a miasto 75.000,dobrze ze juz od 12 lat tam nie mieszkam
Dodano: 16.12.2016 19:52    Przez: ~tomi
Te komentarze o Lesznie i Koninie sa prawdziwe dla Leszna,Koninianie mozecie sie najwyzej rownac z miasteczkami 30.000,fustal 2 liga szczyt marzen !
Dodano: 16.12.2016 20:16    Przez: ~z Sompolna
Podpisał się wieśniak z Sompolna co ich wierzbinek gromi