Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19232) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 18oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Sokół podejmie największy zawód ... (0)W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)

Plan zimowych przygotowań Górnika. Zagrają z Wartą Poznań

Dodano: 23.12.2016 13:23
Źródło: LM.pl

Siedem sparingów i sześciodniowy obóz przygotowawczy mają w planach na zimową przerwę zawodnicy Górnika Konin. Na początek biało-niebiescy zmierzą się z Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp.

Do treningów koninianie powrócą 9 stycznia. Pięć dni później zaplanowana jest gierka wewnątrzna, a pierwszy sparing Górnik rozegra 21 stycznia. Rywalem biało-niebieskich będzie IV-ligowa Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.

Łącznie zespół Czesława Owczarka ma w planach siedem gier kontrolnych. Większość z nich z zespołami z III i IV ligi. Najpoważniejszym przeciwnikiem Górnika będzie Warta Poznań. Z II-ligowcem koninianie zmierzą się 28 stycznia. Żaden z meczów kontrolnych nie jest zaplanowany w Koninie. Najbliżej Górnik zagra w Uniejowie i Jarocinie. 

Koninianie wyjadą również najprawdopodobniej na sześciodniowy obóz przygotowawczy od 30 stycznia do 4 lutego. Miejsce zgrupowania jest jeszcze ustalane. 

Okres przygotowawczy zakończy się dwoma sparingami rozgrywanymi równolegle - z SKP Słupca i Olimpią Koło. Do rywalizacji ligowej Górnik powróci natomiast 11 marca, mierząc się w Kleczewie z tamtejszym Sokołem.

Plan zimowych przygotowań Górnika Konin:
14.01: gra wewnętrzna, Konin
21.01: Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. (IV liga gr. wielkopolska południowa, 2. miejsce), Skalmierzyce
28.01: Warta Poznań (II liga, 11. miejsce), Poznań
30.01 - 04.02: zgrupowanie
04.02: Pelikan Łowicz (III liga gr. I, 6. miejsce), Łowicz
11.02: Lubuszanin Trzcianka (IV liga gr. wielkopolska północna, 2. miejsce), Poznań
18.02: Lechia Tomaszów Mazowiecki (III liga gr. I, 4. miejsce), Jarocin
25.02: SKP Słupca (IV liga gr. wielkopolska południowa, 9. miejsce), Uniejów
25.02: Olimpia Koło (konińska klasa okręgowa, 3. miejsce), Uniejów.

 



  • Plan zimowych przygotowań Górnika. Zagrają z Wartą Poznań

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Trenerzy drużyn młodzieżowych jak zawsze szaleją. Najsłabsze ogniwo tego klubu. Jak by mogli to by sami chcieli rządzić Klubem. Panowie skończyły się czasy poprzedniego zarządu i totalna samowolka. Nie podoba się to do widzenia, wy nie jesteście tu od rządzenia i ustalania zasad tylko od SOLIDNEGO TRENOWANIA młodzieży. W dupach się niektórym poprzewracało. Ktoś Wam musi to wreszcie wydusić. Kto jest wartościowy zostaje, reszta wypad. Dziękuję i dobranoc!
Dodano: 23.12.2016 22:46    Przez: ~KSG FANS
Zgadzam się z przedmówcą. Zarząd zrobił wynik awansował, ustabilizował na bardzo dobry poziomie sytuację w Klubie i wszystko idzie w zajebistym kierunku. To są FAKTY. Czas teraz zrobić jedynie porządek z buntownikami na pokładzie i będzie elegancko. Życzę powodzenia!!!
Dodano: 23.12.2016 22:53    Przez: ~masita
Dyrektor sportowy o którym się mówi, że ma od stycznia być w Górniku zapewne poukładałby tematy związane z bałaganem panującym w grupach młodzieżowych.
Dodano: 24.12.2016 09:41    Przez: ~Masło
bałagan to niektórzy mają w głowach . trenerzy wykonują kawał dobrej pracy często społecznie bo umowy sie skończyły.
Dodano: 24.12.2016 09:51    Przez: ~fe
Fajnie. Widać dotacje na młodzież nie idą na marne. Tak trzymać prezesie!
Dodano: 23.12.2016 14:36    Przez: ~budyń

KOMENTARZE

Fajnie. Widać dotacje na młodzież nie idą na marne. Tak trzymać prezesie!
Dodano: 23.12.2016 14:36    Przez: ~budyń
Proponuję rozgonić (zanim będzie za poźno) tych rozszczeniowych nauczycieli wychowania fizycznego mieniących się trenerami grup młodzieżowych. Siejecie złą atmosferę i poza pieniędzmi i czubkiem własnego nosa nie za wiele widzicie.
Dodano: 24.12.2016 01:50    Przez: ~kibic Górnika Konin
Tzw. "kibicu". Spójrz na kadrę zespołu, któremu kibicujesz. Co najmniej połowa szkoliła się pod okiem obecnej kadry. Dostają gówniane pieniądze (nie wiesz ile to się nie odzywaj), a ze strony zarządu zero wsparcia.
Dodano: 24.12.2016 11:31    Przez: ~jakŚmiesz?
Znam osoby, które poświęcają klubowi sporo swojego czasu za darmo, więc przestań mi pieprzyć o tym, że ktoś dostaje gówniane pieniądze. Czas na zmiany i wszystko w temacie. Wiem także, że chętnych na przejęcie grup młodzieżowych trenerów nie brakuje i chyba nie chcesz mi powiedzieć, że pod okiem innych szkoleniowców praca z młodzieżą zacznie kuleć.
Dodano: 24.12.2016 11:37    Przez: ~kibic Górnika Konin
Idealne rozwiązanie dla zarządu: trenerzy - wolontariusze. Tylko jak wydarzy się jakiś wypadek na treningu, to kto weźmie odpowiedzialność jak trener bez umowy?
Dodano: 24.12.2016 12:36    Przez: ~redisbed
Ja jestem Trenerem drużyny młodzeżowej w jednym z klubów okregówych w Koninie za mniej niż 1500 nie pracuje. Za darmo to mogą sobie brać kogoś kto da się w chu robić...
Dodano: 24.12.2016 16:34    Przez: ~ave
WIE KTOŚ DLACZEGO ORLIK NA KOPERNIKU JEST ZAMKNIĘTY???
Dodano: 26.12.2016 23:42    Przez: ~KALI
Szał.
Dodano: 23.12.2016 17:15    Przez: ~Kubik
Szał
Dodano: 23.12.2016 17:16    Przez: ~Kubik
Słabe sparingi
Dodano: 23.12.2016 17:39    Przez: ~oks
cinkie te sparingi...
Dodano: 23.12.2016 18:28    Przez: ~mas
Juniorzy starsi z realną szansą na awans, a nawet nie wiadomo kto będzie trenerem na wiosnę. Totalna rozsypka. I ja się pytam, to rządzi w tym klubie?
Dodano: 23.12.2016 19:29    Przez: ~ProszęWas
Bez pomocy zarządu tego awansu do Centralnej Ligi nie będzie,a szkoda bo szanse były bardzo realne.Ci co wypisują te idiotyzmy pod pseudonimem żalących się trenerów to niech przyjdą popatrzeć w jakich warunkach trenują Juniorzy Starsi nawet nie mają dobrych piłek bo zarząd kompletnie nie pomaga temu rocznikowi a już o trenerze nie wspomnę tego rocznika.
Dodano: 25.12.2016 18:57    Przez: ~Obserwator
Trenerzy drużyn młodzieżowych jak zawsze szaleją. Najsłabsze ogniwo tego klubu. Jak by mogli to by sami chcieli rządzić Klubem. Panowie skończyły się czasy poprzedniego zarządu i totalna samowolka. Nie podoba się to do widzenia, wy nie jesteście tu od rządzenia i ustalania zasad tylko od SOLIDNEGO TRENOWANIA młodzieży. W dupach się niektórym poprzewracało. Ktoś Wam musi to wreszcie wydusić. Kto jest wartościowy zostaje, reszta wypad. Dziękuję i dobranoc!
Dodano: 23.12.2016 22:46    Przez: ~KSG FANS
Zgadzam się z przedmówcą. Zarząd zrobił wynik awansował, ustabilizował na bardzo dobry poziomie sytuację w Klubie i wszystko idzie w zajebistym kierunku. To są FAKTY. Czas teraz zrobić jedynie porządek z buntownikami na pokładzie i będzie elegancko. Życzę powodzenia!!!
Dodano: 23.12.2016 22:53    Przez: ~masita
Otóż to.... a to nie jedyny przypadek.
Dodano: 24.12.2016 00:09    Przez: ~KSG
Solidne trenowanie. Żeby solidnie trenować trzeba mieć gdzie. Obecnie trzy grupy wchodzą jednocześnie na tzw. "sztuczne" na Dmowskiego. Zarząd zrobił wynik, ale kim? Chłopakami wychowanymi przez trenerów młodzieży.
Dodano: 24.12.2016 11:41    Przez: ~
Masz rację jest samowolka trenerów, ale nie wynika to z ich postawy, lecz z braku jakiegokolwiek zainteresowania zarządu młodzieżą.
Dodano: 24.12.2016 21:49    Przez: ~qwerty
Ustabilizował ale sytuacje masity :)
Dodano: 23.12.2016 23:31    Przez: ~masitafan
Kawa trener szkoda słów na takich ludzi jak trenują młodzież
Dodano: 23.12.2016 23:49    Przez: ~Kibic
Dyrektor sportowy o którym się mówi, że ma od stycznia być w Górniku zapewne poukładałby tematy związane z bałaganem panującym w grupach młodzieżowych.
Dodano: 24.12.2016 09:41    Przez: ~Masło
I za to poukładanie będzie brał 4 tys??? A bez wydatku 4 tys nie da się układać? Ludzie górnik nie ma kasy a wy rozdajecie obcy, postawcie na ludzi w swoim okręgu. Postawcie na prezesa tego wasika na trenera Woźniaka niech woźniak nadzoruje prace trenerów a nie każdy trenuje jak chce musi być jeden plan każdy trening nagrywany na video wtedy do czegoś dojdziecie. Jeszcze rok dwa i kleczewa nie będzie i wtedy Konin będzie w I lidze....
Dodano: 26.12.2016 14:06    Przez: ~ae
te fantasta zbadaj się, bo Kleczew, Wasik i Woźniak to nasrają na ten kuniński syfilis, pierwszą ligę to będziesz miał bierek chyba, Tolkien się qrwa znalazł ...
Dodano: 27.12.2016 01:14    Przez: ~Tylko Sokół
bałagan to niektórzy mają w głowach . trenerzy wykonują kawał dobrej pracy często społecznie bo umowy sie skończyły.
Dodano: 24.12.2016 09:51    Przez: ~fe
1 z 2
12>>