Dzisiaj jest niedziela 22 stycznia 2017, imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (28769) SPORT FORUM FIRMY (5253) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -2oC
Jutropogoda
-1 / -4oC
Pojutrzepogoda
0 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Pogrom KKF na koniec rundy. Strzelał nawet bramkarz (26)Konin. Społeczne obchody 154. rocznicy Powstania Styczniowego (40)
jesteś tutaj: Strona głównaSportPopłyń dla WOŚP razem z wicemistrzynią olimpijską! ...

Popłyń dla WOŚP razem z wicemistrzynią olimpijską!

Dodano: 11.01.2017 12:29

Marta Walczykiewicz, kajakarka i wicemistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro przyjedzie w niedzielę do Konina wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Pochodząca z Kalisza reprezentantka Polski spotka się w niedzielę z mieszkańcami Konina. Od godz. 15.00 do godz. 17.00 Martę Walczykiewicz zobaczyć będzie można w pływalni hali Rondo przy ul. Aleje 1 Maja. Wybór miejsca jest nieprzypadkowy, na wszystkich przybyłych czekają bowiem dodatkowe atrakcje.

Każdy, kto wrzuci do puszki WOŚP minimum 10 zł będzie mógł wejść do kajaka wicemistrzyni olimpijskiej i spróbować utrzymać się w nim choćby przez kilka sekund. Na wszystkich darczyńców czekają pocztówki z autografami Marty Walczykiewicz, a dla najlepszych trzech osób - kalendarz oraz gadżety wicemistrzyni olimpijskiej. 

Spotkanie zorganizowane zostanie w ramach 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka zbiera pieniądze dla ratowania zdrowia i życia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.  • Popłyń dla WOŚP razem z wicemistrzynią olimpijską!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Ale trzeba być przebranym pewnie
Dodano: 13.01.2017 08:53    Przez: ~Misíu

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.