LM.plSportPorażka Alexas z liderem II ligi. Za tydzień mecz ze Spójnią

Porażka Alexas z liderem II ligi. Za tydzień mecz ze Spójnią

W czterech setach uległy siatkarki Alexas Turek liderowi II ligi - SMS Police. Zespół Zbigniewa Osajdy bez zmian plasuje się na szóstym miejscu w tabeli.

Dla zespołu z Turku był to już drugi mecz w 2017 roku. W zeszłą sobotę Alexas pokonał na własnym terenie SKF Politechnika Poznańska Poznań. Wczoraj musiał już uznać wyższość SMS Police.

Pierwszy set przyjezdne wygrały pewnie 25:17. O wiele bardziej wyrównany był set numer dwa. Gra toczyła się na przewagi i znów lepsza była SMS - 26:24. Siatkarki z Turku dały jednak sygnał, że będą walczyć i już w kolejnym secie udało się im zwyciężyć 25:16. Kontaktowy punkt okazał się zbyt małym dorobkiem, by zagrozić liderkom II ligi. SMS Police wygrała trzeci set 25:15, a w całym meczu triumfowała 3:1.

Zawodniczki Zbigniewa Osajdy bez zmian plasują się na szóstym miejscu w tabeli II ligi ze stratą dwóch oczek do Spójni Stargard. I to właśnie z tą drużyną ALexas Turek zagra w kolejnym meczu w przyszły weekend.

Alexas Turek - SMS Police 3:1 (17:25, 24:26, 25:16, 15:25).