Sportowy weekend: Start Konin rozpoczyna drugę rundę II ligi
Pierwszy mecz rundy rewanżowej rozegrają w sobotę piłkarze ręczni Startu Konin. W ten sam dzień w Koninie odbędzie się III Puchar Polski Seniorów w szabli i ostatnia kolejka rundy zasadniczej Polskiej Ligi Koszykówki na Wózkach.
Pierwszy mecz rundy rewanżowej rozegrają w sobotę piłkarze ręczni Startu Konin. W ten sam dzień w Koninie odbędzie się III Puchar Polski Seniorów w szabli i ostatnia kolejka rundy zasadniczej Polskiej Ligi Koszykówki na Wózkach.
20 stycznia (piątek):
Dziesiąta kolejka Staromiejskiej Ligi Futsalu, hala sportowa w Starym Mieście:
godz. 18.00: OldBoys - Lisiec
godz. 18.40: Żychlin - Radek Team
godz. 19.20: Karsy - Stare Miasto
21 stycznia (sobota):
godz. 8.30: Ogólnopolski Halowy Turniej Orlików w Piłce Nożnej - Górnik Cup 2017, hala Rondo przy ul. Aleje 1 Maja 1 w Koninie
godz. 9.20: mecz piłki nożnej (sparing): Jarota Jarocin - Sokół Kleczew, stadion w Jarocinie
Ostatnia kolejka rundy zasadniczej Polskiej Ligi Koszykówki na Wózkach, hala sportowa przy ul. Popiełuszki 2a w Koninie:
godz. 10.00: KSS Mustang Konin - IKS GTM Konstancin
godz. 12.00: IKS GTM Konstancin - KS Pactum Scyzory Kielce
godz. 14.00: KSS Mustang Konin - KS Pactum Scyzory Kielce
III Puchar Polski Seniorów w szabli kobiet i mężczyzn, Ośrodek Szermierczy przy ul. Dworcowej 2a w Koninie:
godz. 11.00: szabla mężczyzn
godz. 11.45: szabla kobiet
godz. 11.00: mecz piłki nożnej (sparing): Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Górnik Konin, boisko przy Gimnazjum nr 4 w Ostrowie Wlkp. - odwołany z powodu warunków atmosferycznych
godz. 13.30: mecz piłki nożnej kobiet (sparing): Czarni Sosnowiec - Medyk POLOmarket Konin, stadion przy ul. Kresowej 1 w Sosnowcu
godz. 14.00: Halowy Turniej Rzgów Cup 2017 o Puchar Prezesa OZPN Konin, hala sportowa w Rzgowie
godz. 17.00: Sportowcy dla ,,Długiego" - charytatywna impreza sportowa, hala Rondo przy ul. Aleja 1 Maja 1 w Koninie
godz. 17.00: mecz piłki ręcznej (II liga): Start Konin - LKS OSiR Komprachcice, hala przy ul. Popiełuszki 2a w Koninie
godz. 17.00: mecz piłki siatkowej (II liga): Olimpia Sulęcin - Wilki Wilczyn, hala sportowa w Sulęcinie
godz. 18.00: Uroczyste podsumowanie i wręczenie pucharów ,,Grand Prix Jezior Konińskich", klub Hutnik przy ul. Dworcowej 7a w Koninie
godz. 18.00: mecz piłki siatkowej kobiet (II liga): Spójnia Stargard - Alexas Turek, hala OSiR przy ul. Pierwszej Brygady 1 w Stargardzie
godz. 18.00: mecz futsalu (II liga): KKF Automobile Torino Konin - CityZen Poznań, hala Rondo przy ul. Aleja 1 Maja 1 w Koninie
22 stycznia (niedziela):
godz. 8.30: Ogólnopolski Halowy Turniej Młodzików Młodszych w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego - Górnik Cup 2017, hala Rondo przy ul. 1 Maja 1 w Koninie
godz. 9.00: III Turniej Pamięci Włodzimierza Bartmińskiego, hala sportowa przy Gimnazjum nr 1 w Kłodawie
godz. 9.30: III Turniej VII Grand Prix w Piłce Nożnej Halowej Zakładów Pracy, hala widowiskowo-sportowa przy ul. Białobrodzkiej 33 w Kleczewie
godz. 11.00: mecz piłki nożnej kobiet (sparing): Partizan Bardejów - Medyk POLOmarket Konin, stadion w Bardejowie