Dzisiaj jest niedziela 30 kwietnia 2017, imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (30434) SPORT FORUM FIRMY (5404) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 4oC
Jutropogoda
13 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Maturzyści pożegnali się ze swoimi szkołami. Zobacz abs ... (3)Twarda walka o utrzymanie w Środzie Wlkp. zakończona re ... (8)
jesteś tutaj: Strona głównaSportMecz z Elaną podwyższonego ryzyka. Ruszyła sprzeda ...

Mecz z Elaną podwyższonego ryzyka. Ruszyła sprzedaż biletów

Dodano: 14.04.2017 18:20

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na ligowy mecz Górnika z Elaną Toruń. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie przy ul. Podwale w piątek 21 kwietnia o godzinie 18.00. 

Mecz z Elaną Toruń będzie traktowany jako impreza podwyższonego ryzyka. W związku z tym, bilety dla koninian na to spotkanie będą imienne i dostępne tylko w przedsprzedaży do czwartku. W dniu meczu nie będzie można nabyć wejściówki. Bilety są już dostępne do nabycia w siedzibie klubu oraz w salonie piłkarskim przy ul. Chopina 17b na konińskim Zatorzu. Cena biletu to 10 złotych.


Ligowe spotkanie Górnika z Elaną Toruń to nie lada gratka dla konińskich kibiców. Ostatni raz obie drużyny grały ze sobą w Koninie prawie dwie dekady temu. Pewne niemal jest także to, że na stadion przyjadą również kibice z Torunia. Obie grupy fanów nie przepadają za sobą. Na boisku i na trybunach szykuje się więc zawzięta rywalizacja. 

Początek spotkania za tydzień o godzinie 18.00 na stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie. 

 



  • Mecz z Elaną podwyższonego ryzyka. Ruszyła sprzedaż biletów

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

A nie jesteś ciekawy tego co się będzie działo na boisku? Jaki będzie wyniķ ? I Wy się mienicie kibicami ?! Chyba bandą okruchów ...
Dodano: 14.04.2017 22:39    Przez: ~Pilkarz
To szok !! jak na nasze miasto !
Dodano: 15.04.2017 20:03    Przez: ~GKS

KOMENTARZE

mam bilet :)
Dodano: 14.04.2017 19:46    Przez: ~ppfffff
Ja mam zamiar mieć. Panowie piłkarze zaczynają grać w piłkę. Zapraszam Panie i Panów na koniński stadion im. Złotej Jedenastki. Oby pogoda dopisała.
Dodano: 15.04.2017 22:37    Przez: ~Forever Górnik Konin
Górnik Konin to siła biało niebieska rodzina
Dodano: 16.04.2017 12:49    Przez: ~Szalolne lata 90
Ciekawe czy chłopaki z Włocławka będą wspierać ksg
Dodano: 14.04.2017 19:54    Przez: ~Kibic
Słyszałem, że chłopaki z Krosna i Sanoka wspierają. Ja liczę na fanów z Rawicza i Milicza. Do meczu czas odliczam. Tylko KSG.
Dodano: 15.04.2017 18:07    Przez: ~FGK
Jak pogoda dopisze to powinno byc 1 tys do boju !
Dodano: 14.04.2017 20:46    Przez: ~ksg
W Toruniu tylko motoarena i Apator,ale jetem ciekaw ilu przyjedzie z Elany
Dodano: 14.04.2017 20:57    Przez: ~moto
Żużel jest zajefajny, polecam troglodytom.
Dodano: 15.04.2017 18:09    Przez: ~FGK
Elana wymiata.
Dodano: 15.04.2017 18:10    Przez: ~Akordeon
A nie jesteś ciekawy tego co się będzie działo na boisku? Jaki będzie wyniķ ? I Wy się mienicie kibicami ?! Chyba bandą okruchów ...
Dodano: 14.04.2017 22:39    Przez: ~Pilkarz
Nie jestem ciekawy !
Dodano: 18.04.2017 20:35    Przez: ~ooooo
podobno bileciki szybko sie rozchodza? ktos wie ile jest biletow do sprzedazy?
Dodano: 15.04.2017 10:05    Przez: ~rejta
Jak ciepłe bułeczki. Będzie komplet na Arenie!!!
Dodano: 15.04.2017 18:11    Przez: ~Buehehe
1300
Dodano: 15.04.2017 12:50    Przez: ~KSg
To szok !! jak na nasze miasto !
Dodano: 15.04.2017 20:03    Przez: ~GKS
1 300 caly Konin ! jak w tytule,dobre !
Dodano: 16.04.2017 22:57    Przez: ~oki
Jeden gostek z Konina to wielki fan Apatora,jezdzi do Torunia od kiedy powstal nowy stadion,bo tu jak powiedzial nie ma komu kibicowac a Apator zawsze walczy o medale i na lidze zawsze jest od 10.000-15.000,dawniej jezdzili na Lecha,ale woli zuzel
Dodano: 15.04.2017 20:26    Przez: ~Iga
Tylko Start Gniezno!
Dodano: 15.04.2017 22:32    Przez: ~Ewa
1 tys i podwyzszonego ryzyka a co bybylo jakby zasiadlo 3 tys !,ale nie ten poziom i stadion nie ma tylu siedzisk
Dodano: 15.04.2017 21:59    Przez: ~Julek z Kulek
Mecz ten dobitnie pokaże że w Koninie liczy się tylko Górnik. Na ten drugi klub co jest z Konina w tygodniu na ligę przyszłaby myślę z dobre 13 osób.
Dodano: 16.04.2017 09:42    Przez: ~masik
1 z 4
1234>>