Wybory 2024: Popkowski, a następnie Korytkowski. Kandydaci odpowiedzą na wasze pytania

LM.plSportMaciej Duda i Grzegorz Wasilewicz mistrzami Konina w tenisie

Maciej Duda i Grzegorz Wasilewicz mistrzami Konina w tenisie

Maciej Duda z Kalisza w kategorii open i Grzegorz Wasilewicz z Włocławka w kategorii +50 wywalczyli tytuły mistrzów Konina w tenisie. Zawody rozgrywane były w miniony weekend.

Maciej Duda w finale kategorii open pokonał w dwóch setach Michała Radeckiego. Kaliszanin wygrał z reprezentantem Łodzi 6:2, 6:4. W finale kategorii +50 najlepszy okazał się Grzegorz Wasilewicz. Tenisista z Włocławka wygrał z Robertem Oliwą z Leszna 6:0, 6:1.

Podczas zawodów odbył się również turniej pocieszenia dla zawodników, którzy odpadli w pierwszych fazach zmagań. Rywalizację tę wygrał Przemysław Górny z Konina, pokonując w finale Jarosława Janickiego, również z Konina, 6:3, 6:4.