Dzisiaj jest poniedziałek 24 lutego 2020, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21495) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (44) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jest miejski kalendarz imprez. Można zgłaszać, a b ... (0)Kiepskie pożegnanie z własnym kibicami. MKS MOS ul ... (0)

Sześć medali Bushido i Samuraja Konin na mistrzostwach Polski

Dodano: 7.06.2017 12:13
Źródło: LM.pl

Trzy złote i trzy srebrne medale przywieźli do Konina reprezentanci Bushido Konin i Samuraja Konin z Mistrzostw Polski Federacji IMAF w Sztukach Walki.

Zawody rozgrywane były w miejscowości Nowe nad Wisłą. Konińscy zawodnicy brali udział w trzech konkurencjach – kata ju-jitsu, ju-jitsu mixed kumite i fighting ju-jitsu, zdobywając łącznie aż sześć medali.

Na najwyższych stopniach podium dwukrotnie stawała Monika Mazurek. Zawodniczka Samuraja Konin zwyciężyła w ju-jitsu mixed kumite w kat. senior oraz fighting ju-jitsu kat. senior. Złoto zdobyła również para Mikołaj Mili i Aleksander Ratajczyk z Bushido Konin, wygrywając konkurencję kata ju-jitsu w kat. senior.

Trzy medale zdobyli również Marika i Szymon Piotrowscy. Jako duet reprezentanci Samuraja Konin zajęli drugie miejsce w kata ju-jitsu kat. senior mixt. Indywidualnie Marika Piotrowska stawała jeszcze na drugim stopniu podium w ju-jitsu mixed kumite kat. senior oraz fighting ju-jitsu kat. senior. Blisko medalu był również Szymon Piotrowski, który po indywidualnym występie w konkurencji fighting ju-jitsu kat. senior wywalczył czwarte miejsce.

Start w mistrzostwach Polski był ostatnim w tym sezonie w wykonaniu reprezentantów Bushido i Samuraja Konin. Teraz zawodników Konińskiego Centrum Ju-jitsu, Bushido Konin oraz Samuraja Konin czekają jeszcze konsultacje krajowe ju-jitsu, które odbędą się w Koninie 17 czerwca oraz egzaminy na wyższe stopnie.

  • Sześć medali Bushido i Samuraja Konin na mistrzostwach Polski
  • Sześć medali Bushido i Samuraja Konin na mistrzostwach Polski
  • 1496823551-l5qinq-2.jpg
  • 1496823551-2y70o3-3.jpg
  • 1496823552-j0mkt5-4.jpg
  • 1496823552-7o994l-5.jpg
  • 1496823553-ag6fso-6.jpg

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.