Dzisiaj jest czwartek 20 lutego 2020, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20954) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Niepełnosprawni sportowcy bez nagród. Nie starczył ... (3)Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (4)

Mistrzowie ju-jitsu zapraszają na zajęcia ze sztuk walki

Dodano: 14.06.2017 15:30
Źródło: LM.pl

Technik samoobrony, obezwładniania osób agresywnych, czy walki wręcz nauczyć się będzie można podczas Konsultacji Ju-jitsu, które odbędą się w najbliższą sobotę w Koninie.

Konsultacje przeprowadzone zostaną z inicjatywy trzech konińskich klubów ju-jitsu: Konińskiego Centrum Ju-Jitsu, Bushido Konin i Samuraja Konin. W programie są zajęcia z zakresu ju-jitsu, kobudo, technik samoobrony, obezwładniania osób agresywnych i walki wręcz.

Zajęcia prowadzić będą mistrzowie ju-jitsu z Konina: Wojciech Malczak, Michał Radziemski, Adam Borkowski i Sylwester Żarczyński,a także z całej Polski: Eugeniusz Sikora (Zielona Góra), Daniel Głowacki (Szczecin), Mirosław Wiśniewski (Świebodzin), Mirosław Glaz (Krosno Odrzańskie), Piotr Witkowski (Inowrocław), Andrzej Kowalczyk (Lublin) i Mariusz Karolewski (Sulechów).

Koszt zajęć to 10 zł, dla widowni wstęp jest wolny. Konsultacje rozpoczną się w najbliższą sobotę (17 czerwca) o godz. 10.00 i potrwają do godz. 14.00 w hali sportowej przy ul. Łężyńskiej 4 w Koninie.

  • Mistrzowie ju-jitsu zapraszają na zajęcia ze sztuk walki

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Zlot kolegów lubiących się przytulać i kulać.Sami ciepli kolesie
Dodano: 16.06.2017 10:27    Przez: ~Tadeusz Van Damme

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.