Dzisiaj jest czwartek 22 sierpnia 2019, imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19496) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 16oC
Jutropogoda
22 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Marcin Woźniak odchodzi z Sokoła. Nowy trener już znany

Dodano: 2.07.2017 12:53
Źródło: LM.pl

Przez jeden sezon Marcin Woźniak prowadził III-ligowy Sokół Kleczew. Klub nie przedłużył umowy z dotychczasowym szkoleniowcem. W niedzielę Sokół zaprezentował nazwisko nowego trenera pierwszego zespołu.

Marcin Woźniak objął posadę pierwszego szkoleniowca Sokoła Kleczew w lipcu ubiegłego roku. Zespół pod jego wodzą wywalczył siódme miejsce w III lidze. Umowa szkoleniowca z kleczewskim klubem wygasła z końcem czerwca i władze Sokoła postanowiły jej nie przedłużać. - Marcinowi Woźniakowi dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy wielu trenerskich sukcesów – informują władze klubu poprzez oficjalną stronę internetową.

Woźniaka na stanowisku szkoleniowca pierwszej drużyny zastąpił Tomasz Bekas. Jako piłkarz Bekas największe sukcesy odnosił z Lechem Poznań – w barwach Kolejorza zagrał w 44 meczach Ekstraklasy. Reprezentował również barwy Aluminium Konin, Zawiszy Bydgoszcz, czy Warty Poznań.

Swoją karierę trenerską rozpoczął w Wełnie Skoki, z którą w sezonie 2013/2014 wywalczył awans do IV ligi. Od lipca 2014 roku pracował w III-ligowej Warcie Poznań. Z tym klubem również wywalczył mistrzostwo i po wygranych barażach z Garbarnią Kraków – awans do II ligi. W II lidze pracował jedynie do listopada 2016 roku, gdy zastąpiony został przez Petra Němeca. Od marca ponownie był trenerem Wełny Skoki, z którą drugi raz wywalczył awans do IV ligi.

Sokół Kleczew będzie trzecim klubem w jego trenerskiej karierze. Umowa obowiązywać ma do końca czerwca przyszłego roku. Pierwszy trening Sokoła podczas letniego okresu przygotowawczego zaplanowany jest na 5 lipca.

źródło: sokol.kleczew.pl

  • Marcin Woźniak odchodzi z Sokoła. Nowy trener już znany

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Sokół Kleczew,   trener,   Tomasz Bekas,   Marcin Woźniak

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wreszcie ulga że go już nie ma nie trawie tego gościa.
Dodano: 2.07.2017 14:35    Przez: ~uff
Zadam pytanie ...Czy gdziekolwiek ten trener był to czy miał atmosferę w drużynach bo tym się dużo więcej wygrywa ?
Dodano: 2.07.2017 15:12    Przez: ~Kobic
To że trener ma papiery i jest po szkoleniach szkołach i co z tego..... najważniejsza jest drużyna klimat w drużynie i chemia trener zawodnicy. zawodnicy za trenera powinni iść w ogień i odwrotnie.... Najlepsze szkoły i papiery nie zastąpią charyzmy, charakteru itd....... albo to sie ma albo nie ma..... trzeba mieć jaja aby być trenerem z najwyższej półki....
Dodano: 3.07.2017 18:13    Przez: ~zawdonik
a ze najgorsze miejsce zdobyl z druzyna z wszystkich trenerow sokola w 3 lidze ze z zawodnkami nie rozmawial ze wpuszczal zawodnika w 31 mimucie i sciagal go w 71 minucie patrz Bajerski Antas to tez jest dobry ze w okolicach Konina juz pracy nie znajdzie to juz jego wina mul bagienny
Dodano: 2.07.2017 15:01    Przez: ~ks

KOMENTARZE

Z uwagi na brak kasy, w bieżącym sezonie Górnika Konin będzie trenował Zarząd
Dodano: 02.07.2017 13:12    Przez: ~Prezes KS Tęcza
Nara Chińczyk
Dodano: 02.07.2017 13:24    Przez: ~Sokol
Chińczyk odszedł pół roku za późno teraz do kurnika idzie podobno
Dodano: 02.07.2017 13:26    Przez: ~Ksg
Nie, trenerem będzie chińczyk, podobno tańszy od Owczarka i w jenach wypłaty
Dodano: 02.07.2017 15:49    Przez: ~pewniak
do Konina chyba za Wojtka szatnie pozamiatac
Dodano: 02.07.2017 16:10    Przez: ~oooo
Piszcie co chcecie ale ja uważam p.Woźniaka za b.dobrego trenera.Sokół zrobił błąd nie przedłużając z nim umowy.
Dodano: 02.07.2017 14:04    Przez: ~xyz
Ciekawe co to za chłop ten bekas ?
Dodano: 02.07.2017 14:15    Przez: ~Sokol
Nie no Chińczyk ma warsztat dobry tylko niema jaj
Dodano: 02.07.2017 14:25    Przez: ~Hege
a ze najgorsze miejsce zdobyl z druzyna z wszystkich trenerow sokola w 3 lidze ze z zawodnkami nie rozmawial ze wpuszczal zawodnika w 31 mimucie i sciagal go w 71 minucie patrz Bajerski Antas to tez jest dobry ze w okolicach Konina juz pracy nie znajdzie to juz jego wina mul bagienny
Dodano: 02.07.2017 15:01    Przez: ~ks
Wreszcie ulga że go już nie ma nie trawie tego gościa.
Dodano: 02.07.2017 14:35    Przez: ~uff
Grał jak smuda dewiza bez zmian
Dodano: 02.07.2017 15:09    Przez: ~Hehe
Zadam pytanie ...Czy gdziekolwiek ten trener był to czy miał atmosferę w drużynach bo tym się dużo więcej wygrywa ?
Dodano: 02.07.2017 15:12    Przez: ~Kobic
Michał Grzywacz nowym Prezesem Sokoła Gratulacje🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Dodano: 02.07.2017 20:27    Przez: ~Kibic tylko Sokół
Morcinek może tylko okoliczne wioski pod Słupcą szkolić bo nigdzie indziej pracy juz nie znajdzie gość jest po prostu slaby
Dodano: 02.07.2017 22:02    Przez: ~kibic
To że trener ma papiery i jest po szkoleniach szkołach i co z tego..... najważniejsza jest drużyna klimat w drużynie i chemia trener zawodnicy. zawodnicy za trenera powinni iść w ogień i odwrotnie.... Najlepsze szkoły i papiery nie zastąpią charyzmy, charakteru itd....... albo to sie ma albo nie ma..... trzeba mieć jaja aby być trenerem z najwyższej półki....
Dodano: 03.07.2017 18:13    Przez: ~zawdonik
Chińczyk do Slesina idzie odbudować potęgę i zrobić awans
Dodano: 04.07.2017 11:20    Przez: ~Sokol
do Sokol, a kto Ci takich glupot naopowiadal?
Dodano: 04.07.2017 14:24    Przez: ~123
Smuda jest wolny!dawać go do sokoła albo bogdana wente