LM.plSportSKP Słupca rozbił Polanina Strzałkowo w trzecim sparingu

SKP Słupca rozbił Polanina Strzałkowo w trzecim sparingu

Aż 7:0 wygrali w środę piłkarze SKP Słupca z niżej notowanym Polaninem Strzałkowo. Sześć bramek padło w drugiej połowie spotkania.

Polanin Strzałkowo prowadzony jest obecnie przez nowego trenera, do niedawna piłkarza Górnika Konin – Kamila Krzyżanowskiego. W środę debiutujący ostatnio w roli szkoleniowca pierwszej drużyny Krzyżanowski miał do dyspozycji zaledwie trzynastu piłkarzy, w tym dwóch rezerwowych bramkarzy. Dopóki zawodnikom ze Strzałkowa starczało sił, gra była dość wyrównana.

W pierwszej połowie słupczanie prowadzili tylko 1:0. Jedynego gola, z rzutu karnego, zdobył Tomasz Jarecki. W drugiej odsłonie, gdy Polaninowi zabrakło już sił, SKP dołożył jeszcze sześć bramek. Dwa razy na listę strzelców wpisywał się jeszcze Jarecki, do tego bramki strzelali: Marcin Balalja, Adam Święcicki (dwie) i Łukasz Michalak. Ostatecznie zespół Wojciecha Henke zwyciężył 7:0.

Kolejny mecz słupczanie rozegrają już w najbliższą sobotę. Ich rywalem będzie Mieszko Gniezno.

źródło: polanin-strzalkowo.futbolowo.pl/skp.slupca.pl