Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18052) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 15oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (2)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Kolarz z Konina walczy o swoje marzenia. Potrzebuje głosów

Dodano: 29.08.2017 14:52
Źródło: LM.pl

Marcin Czyszczewski, zawodnik KLTC Konin, reprezentant Polski i wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy ma szansę stać się podopiecznym fundacji Sport Twoją Szansą. By tak się stało, potrzebuje wsparcia w internetowym głosowaniu.

Koniński kolarz od kilku lat należy do polskiej czołówki zawodników torowych. Wielokrotnie zdobywał medale na imprezach ogólnopolskich, jest również członkiem kadry narodowej, a w biało-czerwonych barwach stawał już na podiach mistrzostw świata i Europy. To wszystko osiągał pomimo braku finansowej stabilizacji. KLTC Konin, którego jest zawodnikiem, od lat boryka się z problemami finansowymi, sam kolarz również nie ma sponsorów indywidualnych. Dwa lata temu w wywiadzie udzielonym naszemu portalowi mówił jednak, że póki jest w stanie, będzie reprezentował barwy konińskiego klubu. - Jestem z Konina i to mój dom. Jestem dumny, że mogę reprezentować nasze miasto. 

Szansę na sportowy rozwój dać mu może fundacja Sport Twoją Szansą. Inicjatywa funkcjonuje od 2014 roku, prowadząc działania na rzecz rozwoju polskiego sportu. Wspiera talenty, zapewniając im pomoc materialną oraz merytoryczną. Motywuje do działania i pomaga w urządzeniu odpowiedniego zaplecza treningowego. Fundacja powstała z inicjatywy firmy STS. W radzie honorowej fundacji zasiadają Monika Pyrek, Bartłomiej Bonk, Grzegorz Tkaczyk, Sebastian Mila, Tomasz Zimoch, Tomasz Smokowski, Piotr Koźmiński, Karol Klimczak i Michał Listkiewicz.

Fundacja od kwietnia przyjmowała wnioski od sportowców, klubów i innych organizacji. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrano dziesięć, których wnioskodawcy będą mieć szansę zostać podopiecznymi fundacji. Wśród zakwalifikowanych zgłoszeń jest wniosek Marcina Czyszczewskiego. - Celem sportowca jest dalszy rozwój kariery sportowej przez wsparcie w przygotowaniach i wyjazdach na turnieje, zakup sprzętu, zapewnienie suplementacji i odpowiedniej opieki medycznej – czytamy na stronie poświęconej inicjatywie.

O tym, kto dostanie ostatecznie wsparcie zadecyduje internetowe głosowanie. Największe szanse będą miały projekty z największą liczbą głosów, ale nawet sportowcy i kluby z niższych miejsc otrzymają wsparcie, jeżeli pozwolą na to środki przeznaczone na dany obszar dofinansowania.

Głosy na Marcina Czyszczewskiego oddawać można na stronie sts.pl/glosowanie. By oddać głos należy mieć aktywne konto w serwisie sts.pl. Głos oddać można tylko raz. Wyniki znane mają być 12 września.  

  • Kolarz z Konina walczy o swoje marzenia. Potrzebuje głosów

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

jak ktoś jest dobry to nie potrzebuje żadnych sms-ów.....
Dodano: 29.08.2017 20:35    Przez: ~zibi
Nie w Polsce... Widać, że kompletnie nie znasz realiów.
Dodano: 31.08.2017 09:32    Przez: ~john
Dobry dzień moi ludzie, czy szukasz pożyczki odkąd ?? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać problemy w życiu? jeśli tak, to już nie martw się, bo jest Bóg wysłana kobieta, która pomaga ludziom dzisiaj w naszym kraju, pomagała wielu z nas tutaj, Eva kobieta, która pracowała ze szpitalem w moim kraju, szukałem pożyczki odkąd odesłałem moje dzieci do szkoły i otworzyłem interes, zostałem oszukany moimi fałszywymi pożyczkodawcami do dziś, kiedy zlokalizowałem tę firmę iw tej firmie potwierdzam i wyłożyłem kwotę 45 milionów dolarów pożyczki bez stresu, a teraz jestem tutaj na formularzu, aby odnieść się do tej nazwy firmy tutaj i powiedzieć moim ludziom, jak pomagają wielu osobom z innych krajów zaufać mi i polegać na nich, ponieważ są w 100% pewni i gwarantują, bo dzisiaj jestem szczęśliwa, że ​​wreszcie dostałem szansę na zdobycie pożyczkę dziś i skontaktuj się z e-mailiem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, ponieważ pomogły również wiele z innych krajów.Eva
Dodano: 02.09.2017 06:54    Przez: ~Eva

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.