LM.plSportKoziorowski z honorową bramką, SKP przegrał w Ostrzeszowie

Koziorowski z honorową bramką, SKP przegrał w Ostrzeszowie

Tylko w drugiej połowie padały bramki w meczu Victorii Ostrzeszów z SKP Słupca. Goście ostatecznie strzelili jednego gola mniej i musieli pogodzić się z trzecią porażką w sezonie.

W sobotę w Ostrzeszowie spotkały się dwie drużyny sąsiadujące ze sobą w tabeli IV ligi. Wyrównany poziom widać było na murawie. Przez całą pierwszą połowę, choć sytuacji bramkowych nie brakowało, nie padł żaden gol i drużyny schodziły do szatni przy wyniku 0:0.

Wynik udało się otworzyć dopiero w drugiej odsłonie starcia. Pierwszego gola w meczu zdobyli gospodarze – w 57. minucie zagranie Radosława Dolaty wykorzystał Michał Mazurek. Odpowiedź SKP była niemal natychmiastowa. Do bramki Victorii na 1:1 trafił Marcel Koziorowski.

Ostatecznie jednak to gospodarze byli górą w tym starciu. Wynik meczu na 2:1 w 76. minucie ustalił Maciej Stawiński.

Dla zespołu Wojciecha Henke była to trzecia porażka w tym sezonie. SKP Słupca po sześciu kolejkach plasuje się na siódmym miejscu w lidze z dorobkiem dziewięciu oczek. Kolejny mecz w najbliższą sobotę. Słupczanie podejmować będą Białego Orła Koźmin Wlkp.

Victoria Ostrzeszów – SKP Słupca 2:1 (57’ Michał Mazurek, 76’ Maciej Stawiński – 65’ Marcel Koziorowski)

Victoria Ostrzeszów: Damian Grondowy - Damian Wieczorek (78’ Patryk Pasiak), Mikołaj Obsadny (76’ Eryk Młoczyński), Marek Dybek, Radosław Dolata (81’ Remigiusz Pastucha), Łukasz Duczmal, Michał Mazurek, Paweł Paroń, Robert Skrobacz (87’ Fabian Gandecki), Maciej Stawiński, Kamil Sztukowski.

SKP Słupca: Szymon Szymański – Marcel Koziorowski, Daniel Bednarowicz, Dariusz Gromanowski, Kamil Sroka (88’ Konrad Sroka), Michał Dreczkowski, Michał Lorencki, Kamil Sikorski (76’ Jakub Kwaśny), Piotr Witowski (65’ Adam Święcicki), Jakub Woźniak, Marcin Balalja.

źródło: nasza-victoria.futbolowo.pl