Dzisiaj jest niedziela 22 października 2017, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24103) SPORT FORUM FIRMY (5088) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO

11 / 9oC
11 / 8oC
10 / 9oC

Hubertus w Trójce. Była przejażdżka i tradycyjna g ... (6)Zapalili znicz pamięci przy pomniku rozstrzelanych ... (2)
jesteś tutaj: Strona głównaSportOlimpia zaskoczyła Medyka, ale wygrać w Koninie ni ...

Olimpia zaskoczyła Medyka, ale wygrać w Koninie nie zdołała

Dodano: 24.09.2017 21:43

Już w dziewiątej minucie sobotniego starcia Medyka Konin z Olimpią Szczecin przyjezdne objęły prowadzenie. Mimo tego po ostatnim gwizdku to koninianki triumfowały 3:1.

Szczecinianki objęły prowadzenie już w dziewiątej minucie. Do siatki medyczek trafiła Madalena Lachman. Jeszcze przed przerwą zespół Romana Jaszczaka wyrównał. W 25. minucie bramkę na 1:1 trafiła Anna Gawrońska.

Po zmianie stron szalę spotkania na swoją korzyść przechyliły medyczki. Najpierw prowadzenie koniniankom w 55. minucie dała Liliana Kostowa. Wynik spotkania w 84. minucie ustaliła natomiast Nikol Kaletka.

Medyczki po siódmej kolejce pozostają wiceliderkami tabeli Ekstraligi z dorobkiem osiemnastu punktów, stratą jednego oczka do Górnika Łęczna i jednym meczem rozegranym mniej od łęcznianek. Kolejne spotkanie już w najbliższą środę. W Sosnowcu Medyk zagra mecz z tamtejszymi Czarnymi.

Medyk Konin – Olimpia Szczecin 3:1 (25’ Anna Gawrońska, 55’ Liliana Kostowa, 84’ Nikol Kaletka – 9’ Magdalena Lachman)

Medyk Konin (skład wyjściowy): Emily Dolan – Paulina Dudek, Radosława Sławczewa, Natalia Chudzik, Casidee Lynch, Maria Ficzay, Sandra Sałata, Krystyna Sikora, Patrycja Balcerzak, Nikol Kaletka, Anna Gawrońska.

Olimpia Szczecin (skład wyjściowy): Beata Niesterowicz – Patrycja Michalczyk, Aleksandra Sudyk, Natalia Niewolna, Anita Janik, Magdalena Lachman, Patrycja Trzcińska, Matilda Bohm, Roksana Ratajczyk, Joanna Preś, Weronika Szymaszek.