LM.plSportDwa medale Copacabany na Akademickich Mistrzostwach Polski

Dwa medale Copacabany na Akademickich Mistrzostwach Polski

Złoto Marcina Hejosza i brąz Lidii Wojszkun - to dorobek Copacabany Konin na Akademickich Mistrzostwach Polski. Zawody rozegrane zostały w Trzciance.

Zarówno Lidia Wojszkun, jak i Marcin Hejosz w Trzciance stoczyli po jednym pojedynku. Reprezentantka Copacabany Konin oraz Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu przegrała swoją walkę z Barbarą Grabowską z AWF Kraków 0:3 i uplasowała się ostatecznie na trzecim miejscu w kategorii do 57 kg.

Marcin Hejosz, pięściarz Copacabany Konin oraz student PWSZ w Koninie, swój pojedynek natomiast wygrał. Koninianin pokonał 3:0 Tomasza Wójcika z Uniwersytetu Szczecińskiego i sięgnął po złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski.