LM.plSportPrzegrali, choć mieli już dwa sety. Wilki po inauguracji

Przegrali, choć mieli już dwa sety. Wilki po inauguracji

Pierwszy mecz w sezonie rozegrali w sobotę siatkarze Wilków Wilczyn. W starciu z SMS Police zespół Tomasza Robaka przegrał 2:3.

Na inaugurację sezonu wilczynianie podejmowali zespół z Polic - beniaminka rozgrywek, który zastąpił w grupie pierwszej drużynę ze Świnoujścia. Mecz rozpoczął się dla Wilków korzystnie, ale ostatecznie drużyna z Wilczyna zakończyła go z tylko jednym punktem.

Dwa pierwsze sety padły łupem Wilków. W pierwszej części spotkania gospodarze zwyciężyli do siedemnastu, a w drugiej nawet wyżej - do czternastu punktów. Wydawało się, że Wilki są o krok od pierwszego kompletu punktów w sezonie.

Ale trzy kolejne sety ułożyły się zupełnie nie po myśli drużyny Tomasza Robaka. Najpierw wilczynianie przegrali seta numer trzy 20:25. W kolejnym ulegli drużynie SMS 21:25. Decydujące starcie też padło łupem gości - 12:15. Ostatecznie Wilki przegrały mecz 2:3.

Po pierwszym meczu sezonu wilczynianie mają na koncie jedno oczko. W następnej kolejce Wilki podejmować będą Stoczniowca Gdańsk.

Wilki Wilczyn - SMS Police 2:3 (25:17, 25:14, 20:25, 21:25, 12:15).