Dzisiaj jest piątek 23 kwietnia 2021, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17482) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 1oC
Jutropogoda
9 / 2oC
Pojutrzepogoda
8 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wygrali, ale nie awansowali. KKF Automobile Torino ... (0)Wystawa oryginalnych prac Marca Chagalla w Muzeum ... (2)

Tralewski najlepszy w finale i całym cyklu turniejów golfowych

Dodano: 10.10.2017 09:13
Źródło: LM.pl

Ostatni turniej klubowy, który zwieńczył całoroczną rywalizację konińskich golfistów, rozegrany został w niedzielę w Golinie-Kolonii.

Podwójne zwycięstwo podczas niedzielnych zmagań odniósł Robert Tralewski. Z wynikiem 66 uderzeń golfista wygrał turniej, jak i całoroczne zmagania w kategorii brutto. Drugie miejsca ex aequo w niedzielę wywalczyli Piotr Zbyszewski i Andrzej Kozłowski. Obaj zawodnicy zanotowali po 78 uderzeń.

Obaj golfiści wywalczyli również kolejne - drugie i trzecie miejsce - w klasyfikacji generalnej. Trzeci podczas niedzielnego turnieju był natomiast Dariusz Karmowski z wynikiem 79 uderzeń.

W kategorii netto w niedzielę zwyciężył Eugeniusz Wietrzyk. Drudzy byli: Marianna Jarzyńska-Milcarz i Piotr Kruszyński, a trzeci - Jan Derkacz. W klasyfikacji generalnej netto zwyciężył Jan Derkacz przed Piotrem Kruszyńskim i Pawłem Ratajczykiem.

Kolejne zmagania golfowe już 11 listopada. Rozegrany zostanie wtedy Turniej Niepodległości.   • Tralewski najlepszy w finale i całym cyklu turniejów golfowych
  • Tralewski najlepszy w finale i całym cyklu turniejów golfowych
  • Tralewski najlepszy w finale i całym cyklu turniejów golfowych
  • Tralewski najlepszy w finale i całym cyklu turniejów golfowych

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brak hejtu!
Dodano: 10.10.2017 12:41    Przez: ~widz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.