LM.plSportTralewski najlepszy w finale i całym cyklu turniejów golfowych

Tralewski najlepszy w finale i całym cyklu turniejów golfowych

Ostatni turniej klubowy, który zwieńczył całoroczną rywalizację konińskich golfistów, rozegrany został w niedzielę w Golinie-Kolonii.

Podwójne zwycięstwo podczas niedzielnych zmagań odniósł Robert Tralewski. Z wynikiem 66 uderzeń golfista wygrał turniej, jak i całoroczne zmagania w kategorii brutto. Drugie miejsca ex aequo w niedzielę wywalczyli Piotr Zbyszewski i Andrzej Kozłowski. Obaj zawodnicy zanotowali po 78 uderzeń.

Obaj golfiści wywalczyli również kolejne - drugie i trzecie miejsce - w klasyfikacji generalnej. Trzeci podczas niedzielnego turnieju był natomiast Dariusz Karmowski z wynikiem 79 uderzeń.

W kategorii netto w niedzielę zwyciężył Eugeniusz Wietrzyk. Drudzy byli: Marianna Jarzyńska-Milcarz i Piotr Kruszyński, a trzeci - Jan Derkacz. W klasyfikacji generalnej netto zwyciężył Jan Derkacz przed Piotrem Kruszyńskim i Pawłem Ratajczykiem.

Kolejne zmagania golfowe już 11 listopada. Rozegrany zostanie wtedy Turniej Niepodległości.