Dzisiaj jest sobota 8 sierpnia 2020, imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16766) SPORT FORUM FIRMY (5515) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
31 / 22oC
Jutropogoda
29 / 21oC
Pojutrzepogoda
27 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z Konina na Jasną Górę. Wyruszyła piesza pielgrzym ... (5)Medyk Konin przed startem sezonu. Wyścig zbrojeń w ... (0)

PZB odpowiada Jakubowskiemu. ,,Wirtualna rzeczywistość"

Dodano: 10.10.2017 10:53
Źródło: LM.pl

Polski Związek Bokserski wystosował oświadczenie ws. wywiadu Igora Jakubowskiego dla sport.tvp.pl. Władze związku deklarują, że nie zapomniały o pięściarzu, a tezy Jakubowskiego określają ,,wirtualną rzeczywistością".

W krytycznym wywiadzie dla sport.tvp.pl Igor Jakubowski opisał swoje problemy zdrowotne i finansowe. Mocne słowa skierował w kierunku Polskiego Związku Bokserskiego, oskarżając działaczy o brak należytego wsparcia i niedotrzymywanie obietnic. - Rozdział PZB jest zamknięty - deklarował pięściarz.

Polski Związek Bokserski postanowił odnieść się do słów konińskiego pięściarza. W opublikowanym na tvp.sport.pl oświadczeniu rzecznik związku stwierdza, że ,,Igor Jakubowski (...) jest dorosłym człowiekiem, który powinien brać odpowiedzialność za swoje słowa. Tym bardziej, że w powyższym wywiadzie zdarza mu w tak emocjonalnym tonie się stawiać tezy albo nie sprawdzone, albo po prostu mijające się z prawdą."

Dalej Janusz Stabno wymienia sytuacje, w których związek otaczał Jakubowskiego opieką medyczną (pomijając jednak zarzut pięściarza, że diagnozy stawiane przez lekarzy związku były niepoprawne). Wyjaśnia również sytuację z biletem powrotnym z Igrzysk Olimpijskich, tłumacząc, że koninianin swoją decyzję o wcześniejszym wyjeździe motywował względami zdrowotnymi, a nie rodzinnymi. Po chwili sam rzecznik stwierdza jednak, że... ,,niezgodność ta może i nie jest zasadnicza dla sprawy, ale jednak rzuca pewne światło na całość zagadnienia w kontekście funkcjonowania w czymś, co można określić wirtualną rzeczywistością."

W zakończeniu oświadczenia przedstawiciel Polskiego Związku Bokserskiego deklaruje, że związek nie zapomniał o Jakubowskim. ,,Całość jednak musi opierać się na odpowiednich zasadach, które przestrzegane są przez wszystkie strony" - kończy swoje oświadczenie rzecznik prasowy PZB.

Całość oświadczenia przeczytać można na sport.tvp.pl. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Wirtuozeria.
Dodano: 10.10.2017 12:38    Przez: ~lm
Kim jest Pan Igor że piszą o nim co drugi dzien?Dostał kilka worków ziemniaków do obicia i na tym jego kariera się skończyła. Myślę, że zostało już to zweryfikowane na olimpiadzie.
Dodano: 11.10.2017 10:17    Przez: ~.
na skorzęcin i jazda!!!!!!
Dodano: 10.10.2017 15:40    Przez: ~!!!!!!!!!!!anty
Dość pier. ... weź się do roboty a nie oskarzasz!czas na zawodostwo! Trenerzy cie uksztaltowali i teraz czas na ciebie dawaj! Koniec z.płaczem bierz się w garść i koniec uzalania! Pokaż na co.Cię stac albo będziesz solidnym piesciarzem albo bramkarzem dyskotek aczkolwiek i tam trzeba mieć znajomości wiec dawaj lecz się i zapier..... 3 mam kciuki za.ciebie! !!!!bo.śledzę twoja karierę amator i jestem.z tobą! Kibicuje ci ale musisz zapier.. pozdrawiam.
Dodano: 10.10.2017 23:37    Przez: ~Ksg
Lanie wody ze strony PZB. Chcieli się wybielić, a tylko się ośmieszyli.
Dodano: 11.10.2017 10:43    Przez: ~leo

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.