Dzisiaj jest sobota 22 września 2018, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22680) SPORT FORUM FIRMY (5223) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Lider zatrzymany! Czwarty mecz bez porażki Górnika ... (7)MZK Konin otworzył dzisiaj zajezdnię autobusową dl ... (4)

PZB odpowiada Jakubowskiemu. ,,Wirtualna rzeczywistość"

Dodano: 10.10.2017 10:53
Źródło: LM.pl

Polski Związek Bokserski wystosował oświadczenie ws. wywiadu Igora Jakubowskiego dla sport.tvp.pl. Władze związku deklarują, że nie zapomniały o pięściarzu, a tezy Jakubowskiego określają ,,wirtualną rzeczywistością".

W krytycznym wywiadzie dla sport.tvp.pl Igor Jakubowski opisał swoje problemy zdrowotne i finansowe. Mocne słowa skierował w kierunku Polskiego Związku Bokserskiego, oskarżając działaczy o brak należytego wsparcia i niedotrzymywanie obietnic. - Rozdział PZB jest zamknięty - deklarował pięściarz.

Polski Związek Bokserski postanowił odnieść się do słów konińskiego pięściarza. W opublikowanym na tvp.sport.pl oświadczeniu rzecznik związku stwierdza, że ,,Igor Jakubowski (...) jest dorosłym człowiekiem, który powinien brać odpowiedzialność za swoje słowa. Tym bardziej, że w powyższym wywiadzie zdarza mu w tak emocjonalnym tonie się stawiać tezy albo nie sprawdzone, albo po prostu mijające się z prawdą."

Dalej Janusz Stabno wymienia sytuacje, w których związek otaczał Jakubowskiego opieką medyczną (pomijając jednak zarzut pięściarza, że diagnozy stawiane przez lekarzy związku były niepoprawne). Wyjaśnia również sytuację z biletem powrotnym z Igrzysk Olimpijskich, tłumacząc, że koninianin swoją decyzję o wcześniejszym wyjeździe motywował względami zdrowotnymi, a nie rodzinnymi. Po chwili sam rzecznik stwierdza jednak, że... ,,niezgodność ta może i nie jest zasadnicza dla sprawy, ale jednak rzuca pewne światło na całość zagadnienia w kontekście funkcjonowania w czymś, co można określić wirtualną rzeczywistością."

W zakończeniu oświadczenia przedstawiciel Polskiego Związku Bokserskiego deklaruje, że związek nie zapomniał o Jakubowskim. ,,Całość jednak musi opierać się na odpowiednich zasadach, które przestrzegane są przez wszystkie strony" - kończy swoje oświadczenie rzecznik prasowy PZB.

Całość oświadczenia przeczytać można na sport.tvp.pl. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Wirtuozeria.
Dodano: 10.10.2017 12:38    Przez: ~lm
Kim jest Pan Igor że piszą o nim co drugi dzien?Dostał kilka worków ziemniaków do obicia i na tym jego kariera się skończyła. Myślę, że zostało już to zweryfikowane na olimpiadzie.
Dodano: 11.10.2017 10:17    Przez: ~.
na skorzęcin i jazda!!!!!!
Dodano: 10.10.2017 15:40    Przez: ~!!!!!!!!!!!anty
Dość pier. ... weź się do roboty a nie oskarzasz!czas na zawodostwo! Trenerzy cie uksztaltowali i teraz czas na ciebie dawaj! Koniec z.płaczem bierz się w garść i koniec uzalania! Pokaż na co.Cię stac albo będziesz solidnym piesciarzem albo bramkarzem dyskotek aczkolwiek i tam trzeba mieć znajomości wiec dawaj lecz się i zapier..... 3 mam kciuki za.ciebie! !!!!bo.śledzę twoja karierę amator i jestem.z tobą! Kibicuje ci ale musisz zapier.. pozdrawiam.
Dodano: 10.10.2017 23:37    Przez: ~Ksg
Lanie wody ze strony PZB. Chcieli się wybielić, a tylko się ośmieszyli.
Dodano: 11.10.2017 10:43    Przez: ~leo

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.