Dzisiaj jest niedziela 22 października 2017, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24071) SPORT FORUM FIRMY (5088) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
11 / 8oC
Pojutrzepogoda
10 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Hubertus w Trójce. Była przejażdżka i tradycyjna g ... (6)Zapalili znicz pamięci przy pomniku rozstrzelanych ... (2)
jesteś tutaj: Strona głównaSportGórnik Konin. Ruszyła przedsprzedaż biletów na mec ...

Górnik Konin. Ruszyła przedsprzedaż biletów na mecz z Elaną

Dodano: 12.10.2017 14:55

21 października Górnik Konin podejmować będzie Elanę Toruń. Kibicowski hit na trybunach zgromadzi jak zawsze mnóstwo fanów. Można już kupować bilety na to starcie.

Spotkanie Górnika z Elaną rozegrany zostanie jako mecz podwyższonego ryzyka. Co za tym idzie, wejście na stadion będzie możliwe tylko za okazaniem ważnego biletu i dokumentu tożsamości. Wejściówki na mecz kupować można od wczoraj. Wszystkie kosztują 10 zł.

Bilety nabywać można w siedzibie Klubu Sportowego Górnik Konin na ul. Dmowskiego 4 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 oraz w Salonie Piłkarskim na Zatorzu (przy wyjściu z tunelu) od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00 oraz w sobotę od godz. 10.00 do 14.00. Dla kibiców gości klub udostępnił pulę 200 wejściówek. 

Mecz pomiędzy Górnikiem Konin a Elaną Toruń rozpocznie się w sobotę 21 października o godz. 14.00 na Stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie.



  • Górnik Konin. Ruszyła przedsprzedaż biletów na mecz z Elaną

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Górnik Konin,   Elana Toruń,   bilety

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Witam Panie Bartku bedzie transmisja ?? Mam nadzieje zentak mieszkam za granica i z checia ogladam kazda relacje na zywo pozdrawiam milego dnia wszystkim
Dodano: 12.10.2017 17:45    Przez: ~Gawel
POWODZENIA
Dodano: 12.10.2017 16:29    Przez: ~123
Najprawdopodobniej tak, ale na pewno będę to potwierdzał jeszcze w tygodniu przed meczem. Pozdrawiam.
Dodano: 12.10.2017 19:49    Przez: B.Skonieczny

KOMENTARZE

kto to przyjdzie oglądać???? stawiam 9:0 dla Elany, lider przeciwko spadkowiczowi przyszłemu hihihi
Dodano: 12.10.2017 15:02    Przez: ~Tylko Sokół
CZY TO JEST MECZ O AWANS CZY CO????DRUZYNA Z OSTATNIEGO MIEJSCA GRA MECZ A REKLAMA JAK BY LM GRAŁA!!!!!!
Dodano: 13.10.2017 01:52    Przez: ~kL
Ale szydera meczo ostatniej drużyny w 4 lidze, tak tak w czwartej bo po tych zmianach nazw 3 liga to 4 stara, inaczej mówiąc CZWARTY POZIOM ROZGRYWEK a tu takie wielkie podniecenie niedługo prewnie będą już w piątej lidze haha
Dodano: 13.10.2017 09:10    Przez: ~Ale szydera ten kurnik
10 złotych! dobre, dobre...!!!
Dodano: 12.10.2017 15:49    Przez: ~kibic
brzmi to co najmniej jak by zainteresowanie sięgało z 10 tys. biletów z czego przyjdzie 500 osób hehe
Dodano: 12.10.2017 15:56    Przez: ~zaopatrzeniowiec
zawsze 500 osob wiecej niz na medyku
Dodano: 12.10.2017 18:36    Przez: ~KSG
POWODZENIA
Dodano: 12.10.2017 16:29    Przez: ~123
To sie szykuje wydarzenie sezonu ! Czy padnie granica 1 tys,czy nie ? Tym,zyje juz miasto !
Dodano: 12.10.2017 20:40    Przez: ~Jej
Ale kurnik dostanie lanie
Dodano: 12.10.2017 16:34    Przez: ~Olo
lanie to dostała DUMA KONINA medyk 14 goli ha ha
Dodano: 12.10.2017 18:40    Przez: ~KSG
Dajcie sobie siana z tą grafką w kopanie piłki w określonym kierunku. Co wynika z tego że ona wpadnie do bramki? Lepiej kawałek łososia kupić na kolację i sok jabłkowy. Większy z tego pożytek dla zdrowia i rodziny, znajomych, sąsiadów. Zobaczcie jak zmieniają się choćby kierunki studiów. A ten sport? Czy motywujesz własną córkę, sąsiadkę, dziewczynę do treningu piłkarskiego. Trzy race i 7 petard do kieszeni i ruszasz na trybuny. Co to ma wspólnego z kulturą fizyczną?
Dodano: 12.10.2017 17:44    Przez: ~pani
Przeczytaj kilka razy te swoje wypociny. "Co to ma wspólnego z kulturą fizyczną?" - to zdanie brzmi, jak wyraz frustracji nastoletniego grubaska, który był zwolniony z W-F'u, bo zamiast trochę się spocić podczas biegania, to wolał pakować w siebie szóstą drożdżówkę z rzędu.
Dodano: 12.10.2017 21:19    Przez: ~john
Witam Panie Bartku bedzie transmisja ?? Mam nadzieje zentak mieszkam za granica i z checia ogladam kazda relacje na zywo pozdrawiam milego dnia wszystkim
Dodano: 12.10.2017 17:45    Przez: ~Gawel
Najprawdopodobniej tak, ale na pewno będę to potwierdzał jeszcze w tygodniu przed meczem. Pozdrawiam.
Dodano: 12.10.2017 19:49    Przez: B.Skonieczny
Tylko Górnik! Szykuje się dobry meczyk walki.
Dodano: 12.10.2017 18:09    Przez: ~Maniek
Hejterzy dawac.;) Cobyscie nie pisali, znów pęknie tysiak bez ciągania na siłę szkół hehe;P
Dodano: 12.10.2017 18:10    Przez: ~Ad hd
Tysiak w blisko 74.000 miescie,z reguly jest ledwo 200,brawo bedzie 1.000 ! Szok normalnie
Dodano: 12.10.2017 18:17    Przez: ~Ha
do ha bedzie tysiak i bedzie ok zawsze wiecej niz na medyku, sokole, slesinie i okolicznych wioskach
Dodano: 12.10.2017 18:39    Przez: ~KSG
Tylko do tego mozecie sie porownywac !
Dodano: 12.10.2017 18:45    Przez: ~Do ksg
Medyk gra w najwyższej klasie lig kobiecych a górnik gra o pietruszke i jaja bo tych jaj brakuje tym pilkarzykom
Dodano: 12.10.2017 19:18    Przez: ~Obserwator
medyk gra w 1 lidze widzow 20 osob Gornik w 3 lidze widzow 300 osob reszte sobie dopisz gdzie jest wieksze zainteresowanie
Dodano: 12.10.2017 19:55    Przez: ~KSG
A miasto liczy dokladnie 74.785 czyli nie ma zainteresowania ! 300 osob ,srednia na mecz to nawet nie 300,ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ! Tu powinna byc druzyna 2 ligowa i 2.000 na kazdym meczu rozumisz !
Dodano: 12.10.2017 21:28    Przez: ~Rozumisz
co to znaczy rozumisz? czlowieku caly czas piszesz miasto ma 75 tys ludzi no i co z tego jak beda chcieli to przyjda na stadion narazie jest 300 osob i to wystarczy twoim tokiem myslenia to na medyku powinno byc 4tys ludzi przeciez graja w ekstraklasie a jaka jest frekwencja kazdy widzi okrągłe ZERO 00000000000000