Dzisiaj jest wtorek 26 stycznia 2021, imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17950) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / 0oC
Jutropogoda
1 / 0oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Powiatowa Rada Rynku Pracy. Inauguracja kadencji 2 ... (2)Prezent od prezydenta dla Poli - pierwszej koninia ... (1)

Konin. Startują Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie

Dodano: 14.10.2017 10:13
Źródło: LM.pl

Od niedzieli do piątku trwać będzie w Koninie rywalizacja w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Boksie. Do Konina zjadą najlepsi pięściarze z Polski.

Na niedzielę zaplanowane jest ważenie zawodników oraz konferencja techniczna. Wtedy wiadomo będzie, ilu dokładnie uczestników wystartuje w mistrzostwach w Koninie. Pierwsze walki możliwe są już w niedzielę (zależy to od liczby zawodników). Na pewno jednak pięściarze pojawią się w hali Rondo od poniedziałku.

Rywalizacja trwać będzie do piątku. Wtedy rozegrane zostaną finały. Gala transmitowana będzie w TVP Sport, a organizatorzy zapowiadają duża atrakcji dla kibiców. Od poniedziałku do czwartku wstęp na walki będzie bezpłatny, w piątek impreza będzie biletowana. Koszt wejściówki - 20 zł.

Podczas mistrzostw nie zabraknie konińskich zawodników, którzy będą chcieli powtórzyć sukces sprzed dwóch lat. Wtedy Konin miał dwóch młodzieżowych mistrzów Polski - Igora Jakubowskiego (Zagłębie Konin) oraz Kamila Gardzielika (Copacabana Konin). Teraz największe szanse na sukces ma Mateusz Goiński, ale niespodzianek z pewnością nie zabraknie.   • Konin. Startują Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Obejrzałem parę pojedynków. Nic dziwnego, że u nas boks jest na takim poziomie jak ewidentne drukowanie idzie na całego. Smutne to, bo dla doraźnej satysfakcji kilku kolesi, rozwalają przyszłość polskiego boksu!
Dodano: 17.10.2017 16:49    Przez: ~Fijoł

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.