Dzisiaj jest sobota 18 listopada 2017, imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23870) SPORT FORUM FIRMY (5096) PRACA (79) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
5 / 4oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin wymaga radykalnej zmiany sposobu i stylu zar ... (45)Piłkarska kolejka: Powrót Marcina Woźniaka, Sokół ... (13)
jesteś tutaj: Strona głównaSportLepsza gra, niż wynik. Hit rundy jesiennej dla Elany

Lepsza gra, niż wynik. Hit rundy jesiennej dla Elany

Aktualizacja 21.10.2017 17:36

Jedenasty mecz bez zwycięstwa zanotowali piłkarze Górnika Konin. W kibicowskim hicie jesieni przegrali z Elaną Toruń 1:2.

Dramatyczna sytuacja Górnika Konin po sobotnim meczu nie uległa żadnej poprawie. Koninianie muszą szukać punktów już nie tylko w starciach z drużynami z dolnych rejonów tabeli, ale również w meczach z ligową czołówką. W spotkaniu z Elaną Toruń punkty były blisko, znów jednak czegoś zabrakło, by Górnik przełamał fatalną serię.



Wszystko, już nie pierwszy raz w tym sezonie, zaczęło się po myśli konińskich piłkarzy. Już w siódmej minucie na bramkę Elany uderzał Sebastian Antas, piłka odbiła się od słupka, a do siatki dobił ją Mateusz Majer. Szybkie prowadzenie było efektem dobrej gry gospodarzy od pierwszych minut.

Po stracie gola zaatakowała jednak Elana i w zaledwie pięć minut goście doprowadzili do wyrównania. W dwunastej minucie przepiękną bramkę zanotował Kordian Górka. Po wyrównującej bramce tempo meczu spadło, a obie drużyny schowały się za podwójną gardą.

Po raz kolejny jednak w tym sezonie o końcowym wyniku zadecydował brak koncentracji biało-niebieskich. Po rzucie wolnym i wybiciu piłki kontratak przeprowadzili goście. Górka ograł Świderskiego, a sytuację sam na sam wykorzystał Filip Kozłowski.

Ta bramka ustawiła spotkanie. W drugiej połowie Elana czyhała już tylko na kontrataki, a Górnik bił głową w mur. Nic zresztą dziwnego - miał przed sobą zespół z najlepszą defensywą w całej grupie drugiej III ligi. Nie pomagały zmiany, choć dużo ożywienia w grę Górnika wniósł Jakub Matusiak. Młody pomocnik był zresztą bliski zdobycia bramki głową, ale piłka po jego strzale powędrowała obok słupka. 

W drugiej połowie bramek kibice już nie oglądali i mecz zakończył się porażką Górnika Konin 1:2. Był to już jedenasty mecz ligowy w bieżącym sezonie bez zwycięstwa biało-niebieskich. Koninianie bez zmian okupują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów. Większość rywali Górnika w walce o utrzymanie punkty jednak również potraciła. 

Biało-niebiescy kolejne spotkanie rozegrają już w środę. Będzie to zaległy mecz z Lechem II Poznań. 

Górnik Konin - Elana Toruń 1:2 (7' Mateusz Majer - 12' Kordian Górka, 45' Filip Kozłowski)

Górnik Konin: Dawid Kołodziejczak - Mateusz Augustyniak, Łukasz Wesołowski, Dawid Śnieg, Bartosz Świderski, Maciej Adamczewski, Piotr Radoszewski (62' Jakub Matusiak), Sebastian Antas (75' Kamil Zieliński), Krystian Sobieraj, Mateusz Majer (62' Aleks Sieradzki), Paweł Błaszczak (83' Dawid Przybyszewski).

Elana Toruń: Michał Nowak - Kordian Górka, Patryk Urbański, Artur Lenartowski, Filip Kozłowski, Daniel Ciach, Maciej Stefanowicz (66' Mateusz Grudziński), Mariusz Kryszak, Aleksander Tomaszewski, Kacper Będzieszak (90' Damian Lenkiewicz), Adrian Wróblewski (80' Daniel Kraska).

fot. archiwum

  • III liga: Górnik Konin - Elana Toruń [TRANSMISJA]

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Górnik Konin,   Elana Toruń,   derby

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Wśród kibiców konkurencyjnych zespołów powinna panować zgoda, nie podoba mi się agresywne zachowanie chuliganów na trybunach stadionów i poza nimi.
Dodano: 21.10.2017 17:50    Przez: ~Kulturalny doping
powodzenia Panowie tylko 3 pkt dzieki za transmisje
Dodano: 21.10.2017 14:43    Przez: ~jjhjhjjjhjjhj
Gdzie będzie transmisja bo sprawdziłem TVP sport canal sport Polsat sport i nie widze
Dodano: 21.10.2017 14:53    Przez: ~Mojszesz
w co wjechala chyba noga w kupe ha ha
Dodano: 21.10.2017 17:08    Przez: ~KSG
Tak, rewelacja wielka ... Ludzie jeszcze przez 100 lat będą o tym mówić ze zebralo się kiedyś aż tysiąc ludzi no szok normalnie... Tak tylko powiem że w Łodzi też wcześniej, też na meczu pilki nożnej i w tej samej lidze zebralo się ponad 17 tyś ludzi..... Lepiej ci którzy wypisują tu ze 1 tysiąc to dużo lepiej niech tego nie czytają bo dostaną zawału serca jak sobie pomyślą ze tyle ludzi może być na meczu
Dodano: 22.10.2017 17:10    Przez: ~1tyś- rekord frekwencjii...

KOMENTARZE

powodzenia Panowie tylko 3 pkt dzieki za transmisje
Dodano: 21.10.2017 14:43    Przez: ~jjhjhjjjhjjhj
Kiedy bedzie budowany stadion dla wielkiego górnika, taki na 20 tysięcy który byłby wizytówką miasta.Niedługo nasz miszczowski klub będzie grać w lidze europejskiej z najlepszymi klubami współczesnego futbolu, między innymi tak wielkie kluby jak Leśnik Manowo, Wda Świecie, Chwaszczyno, Strażak Licheń(10 zdobytych mistrzostw Polski oraz 5 pucharów Polski) , Warta Kramsk, Spoceni Morzysław, Wicher Dobra(Superpuchar Europy), Polanin Strzałkowo(zdobywca klubowych mistrzostw świata)czy Tulisia Tuliszków(3 miejsce w tabeli wchechczasów ekstraklasy) My kibole wyklęci chemy się bić na nowym stadionie i wyrywać nowe krzesełka a nie te stare bo one juz nie są modne
Dodano: 21.10.2017 20:22    Przez: ~Kibic wyklęty ze szkoły
Gdzie będzie transmisja bo sprawdziłem TVP sport canal sport Polsat sport i nie widze
Dodano: 21.10.2017 14:53    Przez: ~Mojszesz
w radio maryja sedziu
Dodano: 21.10.2017 15:51    Przez: ~pfff
Górnik co ???? SPADEK !!!! hhihihi
Dodano: 21.10.2017 16:38    Przez: ~fan ręcznej
EIana Torun wjechaIa i pozamiataIa Ieszczy przed jak i na boisku.
Dodano: 21.10.2017 16:39    Przez: ~ksgfe
w co wjechala chyba noga w kupe ha ha
Dodano: 21.10.2017 17:08    Przez: ~KSG
Gorzelana to jakiś zespół jest?
Dodano: 21.10.2017 18:26    Przez: ~ksg
.... i te tłumy na trybunach....ciekawe czy gimbaza miała zgody rodziców na udział w meczu???
Dodano: 21.10.2017 16:43    Przez: ~olo
tak miala pasuje olo
Dodano: 21.10.2017 17:20    Przez: ~KSG
ciekawe czy ty dostales zgode na pisanie komentarzy, najlepiej pie*****ć i z dupą przed monitorem siedziec wazne, zeby przyszli nie wazne kto ! wooon internetowi hejteerzy bez wlasnego zycia !
Dodano: 21.10.2017 18:00    Przez: ~fAn
Ponad 1100 włącznie z gośćmi. Dobry wynik.
Dodano: 21.10.2017 17:11    Przez: ~Ksg
Jak na Konin to rewelacja !
Dodano: 21.10.2017 20:24    Przez: ~Fa
Tak, rewelacja wielka ... Ludzie jeszcze przez 100 lat będą o tym mówić ze zebralo się kiedyś aż tysiąc ludzi no szok normalnie... Tak tylko powiem że w Łodzi też wcześniej, też na meczu pilki nożnej i w tej samej lidze zebralo się ponad 17 tyś ludzi..... Lepiej ci którzy wypisują tu ze 1 tysiąc to dużo lepiej niech tego nie czytają bo dostaną zawału serca jak sobie pomyślą ze tyle ludzi może być na meczu
Dodano: 22.10.2017 17:10    Przez: ~1tyś- rekord frekwencjii...
chyba na głowę upadłeś .... albo byłeś na haju i widziałeś poczwórnie. Najwyżej trzystu !!! popatrz na zdjęcia .... ha, ha...
Dodano: 22.10.2017 23:20    Przez: ~liczyłem
Gdyby nie interwencja Policji to by ten kinder młyn KSG dostał solidny omłot. Zawsze się chowają za plecami Policji :-D
Dodano: 21.10.2017 17:13    Przez: ~Majami
ha ha dostales po glowie chlopczyku z elany kalisza czy ..uj wie z kad ty byles a teraz placz
Dodano: 21.10.2017 17:18    Przez: ~KSG
Jaki ty qrwa słaby jesteś!!!
Dodano: 21.10.2017 18:16    Przez: ~Templariusz
Nie pij tyle
Dodano: 23.10.2017 05:22    Przez: ~Jajami
Wśród kibiców konkurencyjnych zespołów powinna panować zgoda, nie podoba mi się agresywne zachowanie chuliganów na trybunach stadionów i poza nimi.
Dodano: 21.10.2017 17:50    Przez: ~Kulturalny doping
Zgadzam się w stu procentach. Jeszcze powinni wymieniać się szalikami swoich drużyn oraz prowadzić kulturalne rozmowy o swoim ulubionym sporcie.
Dodano: 21.10.2017 19:24    Przez: ~FGK
Co wy tu wypisujecie jaka gra kopanina nie szło tego oglądać ta elana też słabiutka poziom max 4 ligi.
Dodano: 21.10.2017 17:51    Przez: ~masakra dno
A może byś kur.. zauważył, że to jest 3 liga, a nie ekstraklasa. Chociaż pewnie ekstraklasę również krytykujesz identycznie, więc Twój komentarz jest nie na miejscu i zbyteczny. Nie podoba się, nie przychodź, bo na lepszą grę w 3 lidze nie masz, co liczyć. Zapraszam na ligę mistrzów do Niemiec, bo tam z Konina jest najbliżej i myślę, że tamci zawodnicy zadowolą Cię w zupełności swoją grą, jednak w Twoim przypadku nawet tam bym się obawiał ... Pozdrawiam
Dodano: 21.10.2017 18:32    Przez: ~lolo
Druga bramka ewidentny spalony!!!
Dodano: 21.10.2017 18:14    Przez: ~Obserwator ułefa
spslony to ty masz mozg koego ! Daj spokoj nie bierz wiecej ok !
Dodano: 22.10.2017 23:34    Przez: ~ok !
1 z 2
12>>