Dzisiaj jest sobota 20 października 2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21048) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
12 / 7oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zamiast pogrzebu - wesele. Górnik przetrwał, by w ...Wypadek w Grąblinie. Kierowcy przetransportowani d ... (0)

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

Aktualizacja 22.10.2017 14:34
Źródło: LM.pl

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

Już przed meczem wiadomo było, że spotkanie przyciągnie na trybuny rzesze fanów obu zespołów i nie tylko. Kibice gości dostali od Górnika Konin 200 biletów, a razem z Elany Toruń do Konina przyjechać mieli zaprzyjaźnieni z torunianami sympatycy KKS 1925 Kalisz. Górnika Konin na trybunach wspierać mieli natomiast kibice Włocławii Włocławek i Ostrovii 1909 Ostrów Wlkp.



Pierwsi kibice gości pojawili się na trybunie konińskiego stadionu chwilę po rozpoczęciu spotkania. Około 24. minuty meczu doszło natomiast do zamieszania przed stadionem w Koninie. Według relacji świadków autokar z kibicami Włocławii Włocławek (zaprzyjaźnionych z kibicami Górnika) podjechał, a następnie zatrzymał się na Trasie Warszawskiej, na wysokości stadionu. W tym samym momencie z ul. Wojska Polskiego wybiegła inna grupa kibiców. - Skandowali ,,Widzew Łódź" - relacjonuje jeden z naszych czytelników.

Po chwili z trybuny stadionu w kierunku autokaru wybiegli kibice Górnika Konin, choć widać wśród nich było również osoby z emblematami ŁKS Łódź. Nie wiadomo, czy doszło do bezpośredniego starcia pomiędzy oboma grupami. St. sierż. Zbigniew Janusz, rzecznik prasowy konińskiej policji, poinformował jedynie o trwających czynnościach policji. Przebieg zdarzeń ma być znany w niedzielę, po opublikowaniu oficjalnego komunikatu.

Po zakończeniu spotkania fani z Torunia i zaprzyjaźnieni z nimi kibice innych drużyn wyjechali ze stadionu w eskorcie policji.

Nie jest to pierwsze tego typu wydarzenie w regionie konińskim. Zaledwie tydzień temu doszło do ataku fanów Kotwicy Kołobrzeg podczas spotkania z Sokołem Kleczew.

AKTUALIZACJA

Od naszego czytelnika otrzymaliśmy również nagranie, na którym widać zatrzymanie kilku kibiców po sobotnim meczu. - Z tego co mi wiadomo i co widziałem zatrzymanych zostało siedemnastu kibiców. Byli ścigani do ulicy Wojska Polskiego, gdzie zostali zatrzymani przez policję w kominiarkach, wywaleni na ziemię i skuci kajdankami - relacjonuje wydarzenia bezpośredni świadek. Policja wciąż prowadzi czynności i w związku z tym nie informuje o przebiegu wydarzeń podczas sobotniego spotkania.

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika
Slajd 1/9

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

slajd 1 z 9

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

slajd 2 z 9

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

slajd 3 z 9

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

slajd 4 z 9

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

slajd 5 z 9

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

slajd 6 z 9

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

slajd 7 z 9

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

Znów awantura z kibicami. Tym razem na meczu Górnika

slajd 8 z 9

Kolejny niespokojny weekend mają za sobą kibice z regionu konińskiego. Tym razem doszło do zajść podczas meczu Górnik Konin - Elana Toruń.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Górnik Konin,   Elana Toruń,   awantura,   starcie kibiców,   kibice

POPULARNE KOMENTARZE

kibole k**wa drużyny 3-cio ligowej :D na trzeciej lidze to sie w karty na trybunach gra a nie próbuje sie robić mini ustawki xdd
Dodano: 21.10.2017 19:15    Przez: ~xddd
Banda nieudaczników broniąca się wraz z całą bandą...nie wiem na ch..a jest ta policja...palowac powinni dresy polamali by jednemu czy drugiemu nogi by bym spokój a teraz obojętnie jaki mecz to zadyma...ŻAL
Dodano: 21.10.2017 19:02    Przez: ~Main
Na takie kibolskie ścierwa policja powinna używać ostej amunicji. Raz że byłby spokój a dwa że by wyrwało by się pare chwastów.
Dodano: 21.10.2017 19:07    Przez: ~normalnyfan
mi zal ciebie jak mozna bić sie za klub który spada z ligi a za parę lat go w ogólnie nie będzie xd kibic ksg smiech na sali :D
Dodano: 21.10.2017 19:23    Przez: ~do ksg
Ja uważam, że powinno się zalegalizować "ustawki". Nikomu postronnemu wówczas nic by się nie stało! A tak w mieście, czy na drodze zawsze ktoś postronny może oberwać.
Dodano: 21.10.2017 19:16    Przez: ~FGK

KOMENTARZE

A gdzie ty widzisz awanturę????
Dodano: 21.10.2017 18:57    Przez: ~Kibic
Czy oby na pewno to byli kibice?
Dodano: 21.10.2017 19:29    Przez: ~Al
Przecież to pupile dobrej zmiany ! Więc za co ich karać czy przeganiać ? To kibice wyklęci wzór młodzieży pisowskiej !
Dodano: 21.10.2017 20:11    Przez: ~Jane Fonda
Kiedy bedzie budowany stadion dla wielkiego górnika, taki na 20 tysięcy który byłby wizytówką miasta.Niedługo nasz miszczowski klub będzie grać w lidze europejskiej z najlepszymi klubami współczesnego futbolu, między innymi tak wielkie kluby jak Leśnik Manowo, Wda Świecie, Chwaszczyno, Strażak Licheń(10 zdobytych mistrzostw Polski oraz 5 pucharów Polski) , Warta Kramsk, Spoceni Morzysław, Wicher Dobra(Superpuchar Europy), Polanin Strzałkowo(zdobywca klubowych mistrzostw świata)czy Tulisia Tuliszków(3 miejsce w tabeli wchechczasów ekstraklasy) My kibole wyklęci chemy się bić na nowym stadionie i wyrywać nowe krzesełka a nie te stare bo one juz nie są modne
Dodano: 21.10.2017 20:21    Przez: ~Kibic wyklęty ze szkoły
avatar Czytając opis przebiegu owego zdarzenia to jakbym czytał o przebiegu jakieś bitwy. Bandyci "Jastrząb debile" zostali zaatakowani przez bandytów "zadyma jabol" jednak w sukurs przyszły odwody z "oszołom maryśka" jednak zostały zblokowane przez reprezentantów "menel Tworki". I to wszystko za kasę podatników. Gdzie są Ci którzy domagają się stadionu na miarę "narodowego" w naszej mieście? Komu zależy, aby karmić kibolstwo w naszym mieście? Dlatego, że kibolstwo to twardy elektorat PiS? Nawet Legia Warszawa nie współpracuje z prokuraturą w sprawie pobicia ich piłkarzy przez kibolstwo?
Dodano: 21.10.2017 21:00    Przez: Urlich von Jungingen
do Kibic wyklęty ze szkoły chciales byc smieszny? jestes zalosny
Dodano: 21.10.2017 21:08    Przez: ~KSG
Juningen czy cos tam,zmien portal,bo na wszystkim sie xnasz i zawsze masz cos co powiedzenia,a wszystkim sie juz znudziles
Dodano: 21.10.2017 22:13    Przez: ~Ole
Jungingen zgłoś się do ''Mam talent '' jako czerwony oszołom znający się na wszystkim .
Dodano: 22.10.2017 01:04    Przez: ~Foremniak i spółka
TEN DZIADZIUS CO KOMENTUJE ZE GO TAK DENERWUJE PO CO SIE W OGOLE ODWRACAL I NA TO PATRZYL BOISKO BYLO Z DRUGIEJ STRONY! GO TO ANI NIE DOTYCZYLO ANI NIENPRZESZKADZALO MU W OGLADANIU MECZU TO CZEGO ON TAM KOMENTUJE?!
Dodano: 22.10.2017 12:03    Przez: ~Dziady zajmijcie sie soba
Banda nieudaczników broniąca się wraz z całą bandą...nie wiem na ch..a jest ta policja...palowac powinni dresy polamali by jednemu czy drugiemu nogi by bym spokój a teraz obojętnie jaki mecz to zadyma...ŻAL
Dodano: 21.10.2017 19:02    Przez: ~Main
uciekli do policji bo się bali :D a z radiowozu nawet nikt nie wysiadł
Dodano: 21.10.2017 19:04    Przez: ~POlicja
A w Koninie niby bieda... Bmw Audiczki na zdjęciach nie byle jakie:-)
Dodano: 21.10.2017 19:05    Przez: ~Ciekawy
Stare ople i VW Polo w gazie też były :D
Dodano: 21.10.2017 19:59    Przez: ~sdsdd
Na takie kibolskie ścierwa policja powinna używać ostej amunicji. Raz że byłby spokój a dwa że by wyrwało by się pare chwastów.
Dodano: 21.10.2017 19:07    Przez: ~normalnyfan
Jaka zadyma?? !! Brawo kibice!!! Ale pięknie ZASRUSY uciekały 🤣
Dodano: 21.10.2017 19:20    Przez: ~Pąk
Wszystko wszystkim dla Widzewa za akcję ale sp***ralali jak sarny
Dodano: 21.10.2017 19:10    Przez: ~aa
To chyba cie tam nie bylo. Sp***ralali przed psami a nie przed nami skoro sami akcje zorganizowali
Dodano: 21.10.2017 20:16    Przez: ~Ksg
Górnik ŁKS woclawia Ostrovia pogonili zydzew . Brawo ekipa
Dodano: 21.10.2017 19:15    Przez: ~on
Ten lks brzy jakby ich bylo przynajmniej 3 dychy.. wloclawia tez chodzi z bluzach lks.
Dodano: 21.10.2017 20:17    Przez: ~Niekunaty
kibole k**wa drużyny 3-cio ligowej :D na trzeciej lidze to sie w karty na trybunach gra a nie próbuje sie robić mini ustawki xdd
Dodano: 21.10.2017 19:15    Przez: ~xddd
zal mi ciebie chlopaczku
Dodano: 21.10.2017 19:19    Przez: ~KSG
mi zal ciebie jak mozna bić sie za klub który spada z ligi a za parę lat go w ogólnie nie będzie xd kibic ksg smiech na sali :D
Dodano: 21.10.2017 19:23    Przez: ~do ksg
jak się nie znasz to nie pisz głupot na internecie
Dodano: 21.10.2017 19:36    Przez: ~nie kabinuj siec w domu
Tak naprawdę jest to liga 4.
Dodano: 23.10.2017 07:48    Przez: ~łeh
Ja uważam, że powinno się zalegalizować "ustawki". Nikomu postronnemu wówczas nic by się nie stało! A tak w mieście, czy na drodze zawsze ktoś postronny może oberwać.
Dodano: 21.10.2017 19:16    Przez: ~FGK
przeciez nikomu postronnemu nic sie nie stalo to o co ci chodzi
Dodano: 21.10.2017 19:20    Przez: ~KSG
5 zdjęcie super. Stoją asy przy nieczytelnym znaku, a ZSM ma to w poważaniu.
Dodano: 21.10.2017 19:20    Przez: ~Józef
1 z 7
1234567>>